Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

TV 8’e Borçlanma için SPK Onayı Geldi

Şirketlerin borçlanma aracı ihracına ilişkin SPK başvuruları sürüyor. Başvurusu sonuçlanan TV8 TV Yayıncılık A.Ş., açıklama yaptı.
TV 8’e Borçlanma için SPK Onayı Geldi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

TV8 TV Yayıncılık A.Ş., bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ihraç tavanına ilişkin bildirimini paylaştı. Bildirimde, borçlanma aracı ihraç tavanının Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylanması hakkında açıklama yapıldı.

TV8 TV Yayıncılık A.Ş.’nin 600 milyon TL tutarına kadar borçlanma aracı ihracı için SPK’ya başvuruda bulunulduğu ve ihraç belgesine onay geldiği duyuruldu.

Açıklamada, “Şirketimizin, yurt içinde nitelikli yatırımcılara, halka arz edilmeksizin 600.000.000 TL tutarına kadar borçlanma aracı ihracı için ihraç belgesinin onaylanması amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu’na yapılan başvurumuz, SPK’nın 13.06.2024 tarih ve 33/890 sayılı toplantısında onaylanmıştır” denildi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.