Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Trump’ın Ses Kayıtları Ortaya Çıktı! Erdoğan için Ne Dedi?

Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın ses kayıtları ortaya çıktı. Erdoğan için söyledikleri oldukça dikkat çekti. İşte detaylar;
Trump’ın Ses Kayıtları Ortaya Çıktı! Erdoğan için Ne Dedi?
Yorum

Amerika Birleşik Devletleri eski Başkanı Donald Trump’ın ses kayıtları ABD’li gazeteci Bob Woodward tarafından CNN’e paylaşıldı. Söz konusu kayıtlar, dünya basınında büyük yankıya neden oldu. 8 saat süren kayıtlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili ifadeler de yer alıyor. İktidar olduğu dönemde baskın bir karakter olmaya çalışan Trump, devlet liderleriyle el sıkışırken üstünlük kurmaya çalışmasıyla defalarca gündem olmuştu.

Söz konusu kayıtlarda, Trump, “Erdoğan’la iyi anlaşıyorum. Benim için iyi gidiyor.” dediği iddia edildi.

“Erdoğan Sert Görünüyor”

CNN tarafından yapılan haberde, Trump’ın sert mizaçlı insanlarla daha iyi anlaştığı söylendi. Trump’ın ses kayıtlarındaki ifadelerin devamında “Başkan Erdoğan sert görünüyor, ancak belki de bu kötü bir şey değildir.” dediği belirtildi.

Ayrıca Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i de sevdiğini söyledi.

Kayıtları paylaşan gazetesi Woodward, Trump’ın başkanlığını kesin bir dille reddederek onun bu iş için yanlış bir adam olduğunu savunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu