Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tavan Olan Şirketten NATO Projesi için Dev Sözleşme

2023’ün Ocak ayında halka arz olan Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret, 2024’ün Eylül ayında tamamlamayı planladığı yeni sözleşmesini duyurdu. İşte detaylar;
Tavan Olan Şirketten NATO Projesi için Dev Sözleşme
HABER GİRİŞ

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret (BVSAN), 8 Ocak’ta Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi hakkında açıklama yaparak yatırımcıları bilgilendirdi. BVSAN, 31 TL’den 26-27-30 Ocak tarihlerinde halka arz olmuştu.

Şirket, sermayesinin yüzde 85’ine sahip olduğu Bülbüloğlu Çelik End. San. ve  Ticaret’in yurt içi bir firmanın Macaristan NATO projesi için çelik konstrüksiyon hangar yapım sözleşmesi imzaladığını belirtti.

Sözleşmenin 3.000 ton çelik imalatı ve montajını içerdiği, bedelin KDV hariç 9.150.000 euro olduğu aktarıldı. Söz konusu işin 30.09.2024 tarihine kadar tamamlanmasının planlandığı duyuruldu.

Tavan Olan Şirketten NATO Projesi için Dev SözleşmeKaynak: Paratic Piyasalar

6 Şubat 2023’te 31 TL’den Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan BVSAN, 2023 yılında halka arz olup pozitif hisse performansı gösteren şirketler arasında yer alıyor.

GCM Yatırım Banner

13 Ekim’de 129 TL seviyesine kadar yükselen BVSAN, Borsa İstanbul’daki tatsız gidişat nedeniyle bir miktar geriledi. Yine de birçok şirkete göre yatırımcısına kazandırmayı başaran BVSAN, 8 Ocak’ta yüzde 10 artışla 90,9 TL’den işlem görüyor. Hissede haftalık kazanç yüzde 15,7 seviyesine ulaştı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.