Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Şubat’ta Borsaya Giren Şirkete 600 Bin Dolarlık Sipariş

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş, demir çelik sektöründe faaliyet gösteren bir firma ile yeni anlaşmasının duyurdu.
Şubat’ta Borsaya Giren Şirkete 600 Bin Dolarlık Sipariş
HABER GİRİŞ

Şubat ayında halka arz olan Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkilerini açıklamaya devam ediyor. Şirket bugün öğlen saatlerinde yurt içinde bir firma ile yaptığı anlaşmasını duyurdu.

Şirket, KAP üzerinden yaptığı açıklamasında yurt içinde demir çelik sektöründe faaliyet gösteren bir firma ile anlaşma yaptığını açıkladı.

Bülbüloğlu, yurt içi tesislerinde kurulmak üzere toplam bir adet vinç ve magnet sistemi üretimi ve teslimi için sözleşme imzalandığını duyurdu.

Sözleşme bedelinin 595.000 dolar olduğu aktarıldı.

Söz konusu vinçlerin teslimatının 10 ay içerisinde tamamlanmasının beklendiği kaydedildi.

GCM Yatırım Banner

Ayrıca yeni iş ilişkisinin faaliyetlere olumlu etkisinin olacağı bildirildi.

BVSAN Canlı Grafik
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada hisseleri (BVSAN) kodu ile işlem görüyor. Dün kapanışı 100 TL’den yapan hisseler bugün açılışta sert yükseldi.

BVSAN kodlu hisseler, saat 10.15 itibarıyla 109,1 TL’ye yükseldi. Artış seyrini sürdüren hisseler saat 15.06 itibarıyla yüzde 9.7’lik yükseliş ile 109,7 TL’den işlem gördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın