Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Shiba Inu Topluluğundan Rekor İşlemler! SHIB Fiyatı Etkilenir mi?

Shiba Inu topluluğu SHIB yakım işlemlerine ara vermeksizin devam ediyor. Son gelen veriler rekor seviyelere işaret etti. Detaylar haberde;
Shiba Inu Topluluğundan Rekor İşlemler! SHIB Fiyatı Etkilenir mi?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Shiba Inu topluluğunun SHIB yakım işlemleri düzenli bir şekilde sürüyor. Topluluk, son 24 saat içinde Shiba Inu’nun ölü cüzdanına gönderilen tokenlarla birlikte 100 milyondan fazla SHIB’in yakım işlemini gerçekleştirdi.

Veriler son 24 saatte 111 milyon SHIB’in ölü cüzdana gönderildiğini ortaya koydu.

SHIB Tokenları On Farklı İşlemle Yakıldı

Shibburn raporuna göre Shiba Inu Army olarak nitelendirilen topluluk, son 24 saat içinde toplu olarak 111.173.988 SHIB tokenı imha etti. Tokenlar, topluluk üyeleri tarafından 10 farklı işlemde yakıldı.

SHIB Super Store, anonim bir cüzdan ve Uniswap bağlantılı bir cüzdan yakım eylemlerine öncülük etti.

Uniswap’e bağlı cüzdan, tek bir işlemle büyük miktarda Shiba Inu yaktı. Cüzdan, ölü cüzdana 43.564.865 SHIB tokenı gönderdi.

GCM Yatırım Banner

Anonim cüzdan, son 24 saat içinde SHIB yakım mekanizmasına en büyük katkıyı yaptı. Shibburn’den alınan bilgilere göre bilinmeyen cüzdan tek bir işlemde yaklaşık 46.877.110 Shiba Inu tokenı ölü cüzdana taşıdı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @shibburn

SHIB yakım projesi SHIB Super Store da yakım eylemlerindeki önemli konumunu koruyor. Burn Project, en son yakım işlemi sırasında SHIB Burn Portal’ı kullanarak yaklaşık 10.297.482 Shiba Inu tokenı kalıcı olarak imha etti.

Ayrıca SHIB Super Store, Shiba Inu topluluğu için haftalık yak ve kazan etkinliğini sürdürdü. En son yakım işleminin ardından Burn Project, topluluk üyeleri arasında 10 milyon Shiba Inu tokenı paylaştırdı.

Yakımlarda Zirve

Shiba Inu, SHIB tokenlarının haftalık yakımında yeni bir zirveye tanık oldu. Kümülatif yakım oranı geçen hafta rekor seviyeye yükseldi.

Shibburn, Shiba Inu topluluğunun son 7 gün içinde toplam 1.178.830.489 Shiba Inu tokenı yaktığını kaydetti. Tokenlar dönem içinde 26 farklı işlemle yakıldı.

SHIB Fiyat Hareketleri

Shiba Inu’nun fiyat hareketlerine bakıldığında, devasa kapasitedeki token yakma işlemlerinin ortasında beklenen yükselişin gelmediği görülüyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

SHIB, haber yazımı itibarıyla son 24 saatte yüzde 0.7’lik artışla 0.0000111 dolardan işlem görüyor. Ancak, son 7 gündeki fiyat hareketi yüzde 2’lik bir düşüşe işaret ediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.