Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Shiba Inu Ekosisteminden BONE, Güvenlik Güncellemesi ile Yükseldi

Shiba Inu geliştiricileri tarafından piyasaya sürülen BONE, güvenlik güncellemesi sonrası yüzde 10’dan fazla yükseldi. Detaylar geliyor...
Shiba Inu Ekosisteminden BONE, Güvenlik Güncellemesi ile Yükseldi

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin kripto para birimi BONE, son 24 saat içinde yüzde 10’dan fazla artarak durgun olan kripto piyasasının ortasında pozitif ayrıştı. BONE bu yükselişi sonrası 0,90 dolar seviyesinden işlem görüyor ve piyasa değeri 200 milyon dolarda bulunuyor.

Geliştiricilerin, BONE üzerinde dağıtıcı sözleşmesinin tamamen iptal edildiğini söylemesiyle tüccarların hissiyatı arttı ve bu da güven verdi. Tokenların işlem hacimleri Pazartesi gününe göre 3 milyon doların üzerine çıktı.

BONE fiyat grafiği
Kaynak: CoinMarketCap

Kripto çevrelerinde, akıllı bir sözleşmeden vazgeçmek, sözleşmeyi oluşturan kişinin artık sözleşme üzerinde kontrole sahip olmayacağı anlamına gelir. Bu, sözleşmenin artık değiştirilemeyeceği veya güncellenemeyeceği için yatırımcılara bir güvenlik hissi verir ve dolayısıyla sözleşmeyi oluşturanın olası manipülasyonlarını engeller.

Bone, Ağustos 2020’de Shiba geliştiricileri tarafından piyasaya sürülen Shibarium blok zincirinde ücret ödemek ve yönetişim konularında oy vermek için kullanılan bir varlıktır.

Ethereum tabanlı token olan BONE, tıpkı Shiba Inu (SHIB) ve Doge Killer (LEASH) tokenleri gibi Shiba ekosisteminde yer alıyor. SHIB, Shiba Inu web sitesine göre “Dogecoin (DOGE) katili” olarak tanımlanıyor.

MANŞET HABER
Dış Ticarette Denge Zamanı: Açık Kapanıyor mu?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%