Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Shiba Inu Ekosistemi için Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaşıldı

Shibarium önemli bir dönüm noktasına ulaşırken Shiba Inu ekosistemindeki gelişim devam ediyor. SHIB fiyatı gelişmelerden nasıl etkilenecek? Detaylar haberde;
Shiba Inu Ekosistemi için Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaşıldı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Shiba Inu’nun Ethereum tabanlı katman 2 blok zinciri Shibarium cephesinde heyecan verici bir gelişme daha yaşandı. Veriler, platformda gerçekleştirilen toplam işlem sayısında bir başka önemli kilometre taşına daha tanık olunduğunu ortaya koydu.

Katman 2 blok zincirindeki toplam işlem sayısı, Shibarium’un piyasaya sürülmesinden bu yana hızla artarak birkaç önemli kilometre taşını aştı. Buna ek olarak, blok zinciri muazzam bir ilgi görüyor ve topluluk üyeleri tarafından yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Shiba Inu blok zinciri kısa bir süre önce 300 milyon işlem eşiğini aşarak önemli bir kilometre taşına daha ulaştı. Bu başarı, Shibarium’un, Shiba Inu ekibi tarafından tanıtılmasından sadece beş ay sonra geldi.

Shibariumscan.io’dan alınan veriler, platformda gerçekleştirilen toplam işlem sayısının 304.137.502 olduğunu ortaya koydu. Bu işlemler yaklaşık 1,3 milyon cüzdan adresi tarafından gerçekleştirildi.

Shibarium’un son kilometre taşı, 400 milyardan fazla Shiba Inu tokenının bilinmeyen cüzdanlar arasında taşındığı devasa bir balina işleminin ortasında geldi. Etherscan’dan alınan verilere göre işlemin toplam değeri 419.872.915.864 SHIB olup, değeri 3,87 milyon dolardır.

GCM Yatırım Banner

Raporlar, 0xecfB3971 olarak tanımlanan bilinmeyen cüzdanın, söz konusu fonları 0xd373B9 adlı başka bir bilinmeyen cüzdan adresine taşıdığını gösterdi. Her iki adres de hala tanınmadığından, bu hareket o zamandan beri topluluk etrafında spekülasyonlara neden oldu.

SHIB Ekibinden Kutlama Paylaşımı
Kaynak: X / @Shibtoken

Öte yandan Shiba Inu topluluğunun üyeleri, Shibarium işlemlerinin 300 milyonu aşması başarısını kutluyor. Ekip, bu başarıyı sosyal medya platformu X üzerinden de paylaştı. Gönderide, ShibArmy’nin Shibarium işlem hacmini benzeri görülmemiş boyutlara taşıdığı vurgulandı.

Projenin kritik bir viraja ulaşmayı başarmasına rağmen SHIB fiyatı ise kripto pazarındaki genel geri çekilmenin de etkisiyle düşüşte.

SHIB fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0,00000872 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 4,50’nin üzerinde bir düşüşe işaret ediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.