Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

SHIB Yükseliş Ateşini Yaktı! Yıl Sonunda Fiyat Nerede Olacak?

Popüler meme tabanlı kripto para birimi Shiba Inu, yılın son günlerinde dikkat çekici hareketler sergiliyor. Detaylar haberde;
SHIB Yükseliş Ateşini Yaktı! Yıl Sonunda Fiyat Nerede Olacak?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Tıpkı Dogecoin gibi kripto piyasasının en spekülatif varlıkları arasında anılan Shiba Inu (SHIB) giderek genişleyen ekosistemi ve büyüyen topluluğuyla 2023 yılına yeni umutlarla giriyor. 2022 yılını çoğu kripto para birimi gibi en yüksek seviyesinden çok uzakta geçiren SHIB yılın son günlerinde tüccarlara yükseliş işareti veren hareketlerde bulunmaya başladı.

Merakla beklenen beklenen layer-2 çözümü Shibarium’un lansmanı için geri sayım hızlanırken SHIB fiyatı yaklaşık bir haftadır devam eden yatay seyri, yukarı yönlü bozmaya çalışıyor.

SHIB Yükseliş İvmesini Koruyabilecek mi?

SHIB fiyatına dair güncel veriler ve yükseliş belirtilerine dair detaylar şöyle sıralanıyor:

  • SHIB fiyatında bugün inişli çıkışlı dalgalanmalar olsa da ağırlıklı olarak yükseliş gözlendi ve token 0.000008274 dolarlık düşük seviyeden 0.000008314’lük yüksek seviyeye kadar yükselmeyi başardı.
  • Shiba Inu fiyatının bir sonraki direnci 0.000008338 dolar seviyesinde test etmesi mümkün.
  • SHIB/USD, 0.0000082 dolar seviyesine düzeltmenin ardından şu sıralar bir aralığa giriyor gibi görünüyor.

Shiba Inu fiyatı, boğaların üstünlük için sürekli çabalaması nedeniyle gün içinde yukarı yönlü bir hareket izledi ve nihayet devam eden düşüş eğiliminden kurtuldu. Boğalar, bugün erken saatlerde gözlemlenen sert düzeltmenin ardından kontrolü ele almayı başardı ve fiyat, aralıksız çabalar sonucunda 0.000008314 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

24 saatlik SHIB grafiği, fiyatın bugün için artan bir trend izlediğini gösteriyor. Daha önce eğilim ayıların lehine olsa da, şimdi koşullar değişti ve genel eğilim alıcıların lehine oldu.

GCM Yatırım Banner

Son birkaç saat içinde SHIB/USD değerinde önemli bir artış kaydedildi ve fiyat aynı zaman aralığında yüzde 0.21 gibi büyük bir değer artışı kazandı. Ancak haber yazımı esnasında altcoinde biraz geri çekilme gözlemlendi ve fiyat, 0.0000082 dolar seviyesinin altını gördü.

Bu Seviye Aşılırsa Fiyat Hızlı Tırmanabilir!

Boğaların günün ilerleyen saatlerinde yeniden devreye girmesiyle 0.000008338 dolar direnç seviyesi kırılabilir ve fiyat daha da yükselebilir.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Teknik göstergeye bakıldığında, MACD çizgisi şu anda yükseliş bölgesinde, bu da fiyatın yukarı yönlü yörüngesinde tutarlı kalabileceğini gösteriyor. Stokastik RSI da yükseliş bölgesinde kalıyor ve fiyatta daha fazla artış olduğunu gösteriyor.

Saatlik SHIB, son 4 saatte de fiyatta önemli bir artışın gözlemlendiğini gösteriyor. Fiyat kırılması aşağı yönlüydü, ancak yeniden toparlanmaya başladı ve sonuç olarak fiyat artmaya devam etti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

MACD yükseliş bölgesinde ve Stokastik RSI da SHIB/USD için yukarı yönlü bir ivmeye işaret ediyor. Hareketli ortalama (MA), yaklaşık 0.000008 dolar seviyesinde nispeten istikrarlı bir konumda.

SHIB/USD için genel duyarlılık, boğaların kontrol altında olduğunu ve fiyatın önümüzdeki saatlerde yukarı yönlü ivmesini sürdüreceğini gösteriyor. Boğaların 0.000008338 dolar direnç seviyesini aşıp aşamayacağını görmek ilginç olacak.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.