Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Selçuk Ecza Deposu’ndan AFAD’a Milyonluk Bağış

Selçuk Ecza Deposu Yönetim Kurulu, 10 ilimizi etkileyen depremler nedeniyle 10 milyon lira nakdi bağışta bulunulmasına karar verdi.
Selçuk Ecza Deposu’ndan AFAD’a Milyonluk Bağış
HABER GİRİŞ

Selçuk Ecza Deposu Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ikiz depremler nedeniyle bağış açıkladı. Yönetim Kurulu tarafından bugün alınan kararı Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurdu.

Kurul, 06 Şubat tarihli Kahramanmaraş, Kilis, Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya ve Adana olmak üzere 10 ilimizi etkileyen depremler nedeniyle, T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’na (AFAD) 10 milyon lira nakdi bağışta bulunulmasına karar verdi.

10 milyon TL olan bağışın, Sermaye Piyasası Kurulu’nun 09.02.2023 tarih ve 8/174 sayılı kararı çerçevesinde, yapılacak ilk genel kurulun onayına sunulacağı eklendi.

Öte yandan şirketin web sitesindeki duyuruda da felaketin yaralarını sarmak için ilaç teminleri ve lojistik konusunda gerekli çalışmaların sürdürüldüğü belirtiliyor.

Deprem bölgesine ilaç ve tıbbi malzeme yardımında bulunmak isteyen eczacıların Farmainbox Sistemi içinde açılacak “afet yardım” bölümünden destek verebilecekleri aktarıldı.

GCM Yatırım Banner

Farmainbox üzerinden alınan siparişlerin depolara TEB tarafından bildirilecek ve buna göre tedarik edilerek en kısa sürede ulaştırılacak.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.