Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Santiment Raporunda ADA, EOS ve Tron için Önemli Açıklamalar

Kripto para veri analizi şirketi Santiment gün içinde piyasanın genel yapısını ortaya seren raporlarını yayımladı. Bazı altcoinlere dikkat çekti. Detaylar haberde;
Santiment Raporunda ADA, EOS ve Tron için Önemli Açıklamalar
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para veri analizi şirketi Santiment yaklaşık 2.000 adet kripto para biriminin faaliyetlerini izleyip dönemsel olarak çeşitli istatistik ve tahminler paylaşmaya devam ediyor. Son raporda ADA, EOS ve Tron’un geleceğine dair bazı önemli veriler paylaşıldı.

Santiment’in tahminlerinde öne çıkan kripto para birimlerinden birisi Cardano (ADA) oldu. Şirket, ADA’nın mevcut kapitülasyonunun yakında varlık sınıfı için bir fiyat artışıyla sonuçlanabileceğini kaydetti.

Yatırımcılarda ADA için Karamsarlık Havası Hakim

Son zamanlarda Cardano’ya yönelik artan olumsuz düşünce ve eleştirilerin ortasında şirketin bu açıklaması dikkat çekti.

Büyük ADA düşüşü, yılın başından bu yana meydana gelen sayısız siyasi ve ekonomik olaydan kaynaklanıyor. Bu olaylardan etkilenen tek kripto para biriminin ADA olmadığını belirtmekte fayda var.

Birçok yatırımcı, Vasil hard fork güncellemesinin piyasaya sürülmesinin ADA’nın fiyatının yükselmesine neden olabileceğini düşündü. Ancak bu durum fiyatı desteklemek için yeterli olmadı.

GCM Yatırım Banner

Santiment, bu nedenle, ADA için yatırımcılar nezdinde büyük bir karamsarlık oluştuğunun altını çizdi.

EOS ve Tron da Etkilendi

Santiment, EOS ve Tron için de benzer gelişmeler gözlemledi.

Cardano, EOS ve Tron’un bir zamanlar alım satım yapan kalabalıkların ilgi duyduğu üç popüler kripto para birimi olduğunu belirtti ve gelecek adına önemli sinyaller verdi.

“Fiyat Sıçrayabilir!”

Şirket analistleri, Cardano ve diğerleri için işlerin yakında değişebileceğine ve bu durumun fiyatlarının geri sıçramasına neden olacağına inanıyor.

Analistler konuya dair “Fiyat performansı, 2022’de bu üçü için özellikle zorlu geçti ve teslim olma, yakında yatırımcıları geri çekmek için fiyat artışlarına yol açabilir” ifadelerini kullandı.

Haber yazımı esnasında ADA 0.43 dolar civarında işlem görüyor. Kripto para birimi son 24 saatte sadece yüzde 0.05 arttı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Paratic Piyasalar

ADA yılın başından bu yana değerinin yüzde 65’inden fazlasını kaybetti.

Söz konusu diğer kripto para birimlerinden EOS son 24 saatte yüzde 0.11 yükselişle 1.1717 dolar; Tron ise son 24 saatte yüzde 0.16 yükselişle 0.06259 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın