Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Rekabet Kurulu Onay Verilen Devralma İşlemlerini Açıkladı

Rekabet Kurulu, bugün onay verdiği devralma işlemlerini açıkladı. Detaylar haberde...
Rekabet Kurulu Onay Verilen Devralma İşlemlerini Açıkladı
Yorum

Rekabet Kurulu, resmi internet sitesinden onayladığı devralma işlemlerini açıkladı. Buna göre Heska Corporation’ın tek kontrolünün Antech Diagnostics, Inc aracılığıyla Mars, Incorporated tarafından devralınması işlemine izin verildiği duyuruldu.

Kurul bunun yanında, Univera Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret AŞ ve dolaylı olarak iştiraki Univis Bilişim Destek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin kontrolünün TURK Elektronik Para AŞ tarafından devralınmasına, M.B.İ.S. Bilgisayar Otomasyon Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin tek kontrolünün Nagarro SE tarafından devralınmasına, Limak Doğalgaz Elektrik Üretim AŞ’nin tek kontrolünün, teşebbüs üzerinde halihazırda ortak kontrol sahibi Limak Yatırım Enerji Üretim İşletme Hizmetleri ve İnşaat AŞ tarafından devralınmasına izin verdi.

Rekabet Kurulu bu gelişmelerinin öncesinde 24 Mayıs’ta onayladığı devralma işlemlerini ve onaylamadığını işlemleri açıklamıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu