Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rapor Çıktı: Mayıs’ta Alınacak 3 Altcoin 2024’te Zengin Edebilir!

Piyasa uzmanları, kripto para piyasasında son dönemde yaşanan dalgalı fiyat hareketlerinin bazı altcoinlerde fırsat oluşturduğunu düşünüyor. Detaylar,
Rapor Çıktı: Mayıs’ta Alınacak 3 Altcoin 2024’te Zengin Edebilir!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para birimlerinin fiyatlarındaki mevcut düşüş, pek çokları için panik içinde satış yapma zamanıdır. Ancak bazı yatırımcılar bu durumu, 2024’teki boğa koşusuna hazırlanırken satın alacakları altcoinlerle pozisyonlarını artırmak için kullanmakta.

Son birkaç gün içinde piyasada volatilite hakim oldu. Bitcoin (BTC) ilk olarak 63 bin doların üzerine çıktı ve ardından 60 bin dolardaki desteği test etti. Satın alınabilecek potansiyel bazı altcoinler bunu takip ederek özellikle Cuma günü çift haneli kayıplar kaydetti.

Piyasa uzmanları, bununla birlikte, satın almak için bazı altcoinlere yönelmenin yatırımcıların büyük resmi görmesine yardımcı olabileceğini belirtiyor. İşte fırsat sunan altcoinler;

Terra Classic (LUNC)

Terra Classic fiyatı, yazım itibarıyla 0,0001045 dolar seviyesinde bulunuyor ve son güne göre yaklaşık yüzde 2’lik artış gösterdi. Fiyat, 0,0001 dolar ile 0,00012 dolar arasında dalgalanarak tüccarlar arasında ihtiyatlı bir iyimserliğe işaret ediyor.

LUNC Fiyatı Günü Yükselişle Tamamladı
Kaynak: CoinMarketCap

Piyasadaki artan yükseliş eğilimi, Terra Classic’in fiyatını 0,00011 dolar seviyesini geçmeye zorlayabilir. Böyle bir hareket, 0,00012 dolar direncini test etmeye yönelik ivmeyi hızlandırabilir. Yükseliş baskısı devam ederse, fiyat 0,0002 dolarlık kilometre taşına bile yaklaşabilir.

GCM Yatırım Banner

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu coin son saatlerde kayda değer bir esneklik ve güçlü bir toparlanma gösterdi. Bu artış, bugün erken saatlerde bir dizi düşüşün ardından geldi ve hem yatırımcıların hem de analistlerin dikkatini çekti. Geçtiğimiz hafta SHIB yüzde 3’ün üzerinde hafif bir artış kaydetti ve fiyatı 0,0000224 dolar ile 0,0000261 dolar arasında gidip geldi.

Piyasa düzeltmeleri nedeniyle geçen ay yüzde 14’lük bir düşüş yaşamasına rağmen, değerindeki mevcut artış, yatırımcılar arasında artan bir iyimserliğe işaret ediyor ve potansiyel olarak düşüş eğiliminden yükseliş eğilimli piyasa koşullarına geçişi işaret ediyor. Duyarlılıktaki bu değişim, yatırımcı güveninde bir değişime işaret ederek kripto para için yeni bir aşamanın habercisi olabilir.

Son haberlerde, meme kripto para birimi, yakım oranındaki önemli artışla dikkatleri üzerine çekti ve yakım oranı yüzde 5500’ün üzerinde yükseldi.

Piyasadaki toparlanma devam ederse, meme kripto para birimi 0,000025 dolar seviyesini aşabilir ve potansiyel olarak fiyatını 0,00003 dolara yükseltebilir. Yükseliş baskısının devam etmesi halinde SHIB, Nisan ayı sonunda 0,00005 dolar seviyesine tırmanabilir.

Sui (SUI)

Yenilikçi katman 1 blok zinciri platformu olan Sui, dijital varlıkların güvenli, hızlı ve özel yönetimine odaklanmasıyla hızla dikkat çekiyor. Ölçeklenebilir blok zinciri çözümleri sunmasıyla öne çıkıyor. Sui fiyatının bir gün içinde yüzde 8’lik bir artışla 1,09 dolara yükselmesi, piyasaya olan ilginin güçlü olduğuna işaret ediyor.

Önceki haftalarda yaşanan hafif düşüşe rağmen, bu yükseliş Sui’nin önde gelen bir alternatif kripto para birimi olma potansiyeline duyulan güvenin arttığını gösteriyor. Yatırımcılar Sui’yi, Solana’ya karşı rekabetçi bir seçenek olarak görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.