Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Rager: Bu Gidiş Bitcoin için İyi Bitmeyecek! O Noktaya Dikkat!

Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzakta 20 bin dolar seviyesini aşma mücadelesini sürdürürken, analist Josh Rager bir noktaya dikkat çekti. Detaylar...
Rager: Bu Gidiş Bitcoin için İyi Bitmeyecek! O Noktaya Dikkat!
Son Güncelleme: 
Yorum

Hafta başına 19 bin dolar seviyesinin üstünde giren Bitcoin, 20 bin doları aşma konusunda zayıf görünümünü koruyor. Bazı analistler amiral kripto para birimi için en düşük seviyenin zaten görüldüğünü söylerken, bir kesim ise büyük düşüş olasılığı konusunda tehlikenin henüz geçmediği vurgusu yapıyor.

Kripto para piyasasının genelinde durağan görünüm devam ederken, kripto analistlerinin başta BTC olmak üzere kripto para birimlerinin gelecekteki fiyat hareketlerine dair tahminleri gelmeye devam ediyor.

Rager’dan Zıplayan Top Modeli!

Bitcoin’in gideceği yönün yukarı olacağı konusunda umutsuz olanlardan birisi de kripto analisti ve yatırımcı Josh Rager. Analist, “zıplayan top modeli” üzerinden BTC’nin son durumunu mercek altına aldı.

Rager, bir ralli ile bağlantılı olarak zıplayan top modelini ortaya koyduktan sonra, yakın gelecekte amiral gemisi dijital varlık için fazla umut görmediğini belirtti.

Kaynak: Twitter

Düşüncelerini BTC fiyat hareketinin teknik analizine dayandıran analist, hiçbir zaman rallilerle birlikte zıplayan top modelinin hayranı olmadığını söylerken şu ifadesi dikkat çekiciydi:

Bu, hiçbir zaman iyi bitmez..

Borsa Korelasyonuna Dikkat Çekti

Kripto uzmanı, en yüksek piyasa değerine sahip kripto para biriminin geleneksel varlık piyasası ile tarihsel korelasyonuna da dikkat çekti.

Bu korelasyona bağlı olarak borsanın, Bitcoin’i yeniden yukarı çekebileceğine dair umudu olduğunu belirtti. Ancak şu an için borsa yükselmediği sürece Bitcoin’in hiçbir yere gidemeyeceğinin altını çizdi. BTC’nin hisse senetlerine göre hareket ettiğini sözlerine ekledi.

Bitcoin’de Son Durum Nasıl?

Haber yazımı esnasında, kripto para piyasasının son günlerdeki durağan görünümünü koruduğu görülüyor. Bitcoin için direncin 19.500 dolar seviyelerinde güçlü olduğu görülüyor.

Kaynak: Paratic Piyasalar

Son 24 saat içinde yüzde 1.5 yükseliş elde eden kripto para birimi 19.500 dolar seviyelerinde işlem görmeyi sürdürüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu