Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Putin’in Sağlığıyla İlgili İddialara Kremlin’den Cevap Geldi

Putin’in sağlığı hakkındaki söylentilere Kremlin sözcüsü Peskov’dan yanıt geldi. Detaylar haberde,
Putin’in Sağlığıyla İlgili İddialara Kremlin’den Cevap Geldi
Son Güncelleme: 
Yorum

İran’ın başkenti Tahran’da gerçekleşen üçlü zirvede Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in uçaktan inerken sağ ayağını aksatarak yürümesi  ve konuşması sırasında öksürmesi sağlığı hakkındaki söylentileri beraberinde getirdi.

Bazı uzmanlar Putin’in sağlığının kötüye gittiğine dair açıklamalar yapmıştı. Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov konuya açıklık getirerek sağlığının iyi olduğunu söyledi.

Peskov, Ukraynalı, Amerikalı ve İngiliz uzmanların son aylarda Putin’in sağlığı hakkında yalan açıklamalar yaptığını belirterek, “Bu söylentilerin sahte olduğunu temin ederiz” diye konuştu.

Peskov, bu iddiaların Putin’in Tahran’ı ziyareti sırasında klimalardan dolayı öksürdüğü için çıktığını vurguladı. Dışarıdaki ısı kırk derece olduğunu ve klimalardan ötürü kendisinin de sesinin kısıldığını söyledi.

Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) Direktörü William Burns ise Vladimir Putin’in sağlığı hakkındaki söylentilerle ilgili konuştu. Rus liderin oldukça sağlıklı olduğunu söyledi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu