Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Powerbridge, Singapur Merkezli Madencilik Operasyonu Başlattı

Çin merkezli blockchain firması, kripto madenciliğindeki genişleme planlarını sürdürüyor.
Powerbridge, Singapur Merkezli Madencilik Operasyonu Başlattı

Kripto para madenciliğine yönelik yatırımlar son dönemde artarak devam ediyor. Firmalar yaptıkları yatırımlar ile yeni operasyon tesislerini hayata geçiriyor.

Nasdaq listesinde yer alan Powerbridge Technologies, yenilenebilir enerjiyle çalışan madencilik için Powercrypto Holdings adlı Singapur merkezli yeni bir yan kuruluş kurdu.

Şirket Powercrypto operasyonlarının, Kuzey Amerika ve Asya’da yeşil enerji ile çalışan kripto madencilik çiftlikleri geliştirmeye önem vereceğini açıkladı. Açıklamada, Powercrypto’nun 1.000.000TH/s BTC hash oranı ve 698.224MH/s ETH hash oranı elde etmeyi hedeflediği söylendi.

Çin merkezli teknoloji firması Powerbridge, hizmet olarak yazılım ürünleri ve blockchain uygulamaları sunmaya odaklanıyor. Şirket sınır ötesi e-ticaret, tedarik zinciri, veri zekası ve IoT uygulamaları ve cihazları için AI, büyük veri ve IoT sunan SaaS platformlarını biribirine entegre eden sistemleri bünyesinde barındırıyor.

Firmadan, Singapur’da yapılan yatırımlar ilgili, “Kripto madenciliği ve dijital varlıklarla ilgili küresel operasyonlarımızı genişletmek istediğimizden, bunun Powercrypto’yu başlatmak için uygun bir zaman olduğuna inanıyoruz.” açıklaması yapıldı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum