Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Powerbridge, Singapur Merkezli Madencilik Operasyonu Başlattı

Çin merkezli blockchain firması, kripto madenciliğindeki genişleme planlarını sürdürüyor.
Powerbridge, Singapur Merkezli Madencilik Operasyonu Başlattı
Son Güncelleme: 
Yorum

Kripto para madenciliğine yönelik yatırımlar son dönemde artarak devam ediyor. Firmalar yaptıkları yatırımlar ile yeni operasyon tesislerini hayata geçiriyor.

Nasdaq listesinde yer alan Powerbridge Technologies, yenilenebilir enerjiyle çalışan madencilik için Powercrypto Holdings adlı Singapur merkezli yeni bir yan kuruluş kurdu.

Şirket Powercrypto operasyonlarının, Kuzey Amerika ve Asya’da yeşil enerji ile çalışan kripto madencilik çiftlikleri geliştirmeye önem vereceğini açıkladı. Açıklamada, Powercrypto’nun 1.000.000TH/s BTC hash oranı ve 698.224MH/s ETH hash oranı elde etmeyi hedeflediği söylendi.

Çin merkezli teknoloji firması Powerbridge, hizmet olarak yazılım ürünleri ve blockchain uygulamaları sunmaya odaklanıyor. Şirket sınır ötesi e-ticaret, tedarik zinciri, veri zekası ve IoT uygulamaları ve cihazları için AI, büyük veri ve IoT sunan SaaS platformlarını biribirine entegre eden sistemleri bünyesinde barındırıyor.

Firmadan, Singapur’da yapılan yatırımlar ilgili, “Kripto madenciliği ve dijital varlıklarla ilgili küresel operasyonlarımızı genişletmek istediğimizden, bunun Powercrypto’yu başlatmak için uygun bir zaman olduğuna inanıyoruz.” açıklaması yapıldı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%