Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Popüler Meme Coinde Yakım Yüzde 6000 Arttı! Ralliyi Ateşler mi?

Popüler meme coin Shiba Inu'nun ekosisteminde yakım oranı yüzde 6000 gibi etkileyici bir artış göstererek, SHIB fiyat rallisi üzerinde iyimserlik yarattı. Detaylar;
Popüler Meme Coinde Yakım Yüzde 6000 Arttı! Ralliyi Ateşler mi?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Piyasanın en büyük ikinci meme coini Shiba Inu’nun yakım oranı bugün yüzde 6000 oranında çarpıcı bir şekilde artarak gelecekteki fiyat hareketleri için yatırımcısına adeta umut ışığı oldu. Üst düzey bir kripto analisti ise SHIB fiyatının günlük zaman dilimi grafiğindeki satın alma sinyaline dikkat çekerek iyimserliği daha da pekiştirdi.

Kendini Dogecoin katili olarak lanse eden Shiba Inu, günümüzün durgun kripto piyasasına rağmen bir kez daha yatırımcıların ilgisini çekti. İlginç bir şekilde, meme coinin fiyatı, daha geniş piyasa eğilimlerine meydan okuyarak yükseldi ve bunun başlıca nedeninin yakım oranındaki yüzde 6000’lik artış olduğu ifade ediliyor.

Shibburn takipçisinden alınan veriler, geçtiğimiz gün 10 milyondan fazla SHIB’in yakıldığını gösteriyor ve bu da sektör genelinde coinin geleceğine yönelik iyimserliği yansıtıyor.

SHIB Yakımları Piyasaya İyimserlik Enjekte Ediyor

Shibburn’ün verilerine göre 10,24 milyon SHIB’in imha edilmesi, bugün yakım oranında yüzde 6018,22’lik bir artışa yol açtı.

SHIB Yakım Oranı Bugün Ciddi Oranda Yükseldi
Kaynak: Shibburn

Shiba Inu’nun ilk arzından çıkarılan toplam coin sayısı 410,727 trilyona ulaştı.

GCM Yatırım Banner

Özellikle 0xa9d1e08c… adresinin, Shiba Inu’nun yakılmasında aslan payından sorumlu göründüğü ve adres tarafından birkaç işlem aracılığıyla tek başına 8,56 milyon SHIB yakıldığı bilgisi verildi.

Buna ek olarak, tanınmış kripto piyasası analisti Ali Martinez kısa süre önce yaptığı açıklamada, Shiba Inu’nun günlük grafiklerinde bir satın alma sinyaline dikkat çekti.

SHIB Fiyatı Bugün Toparlanıyor
Kaynak: CoinMarketCap

Piyasa değeriyle en büyük 12. kripto varlık konumundaki SHIB’in fiyatı, haber yazımı itibarıyla son 24 saat içinde yüzde 8’in üzerinde artarak 0,00001792 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.