Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Popüler Altcoinde Bu Oran Yüzde 3000 Oldu! Yatırımcı Heyecanlandı

Kripto piyasasının popüler altcoinlerinden Shiba Inu için Shibburn platformundan gelen son veriler yatırımcılar arasında heyecan yarattı! Fiyatı nasıl etkiler?
Popüler Altcoinde Bu Oran Yüzde 3000 Oldu! Yatırımcı Heyecanlandı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto piyasasında son birkaç gündür genel görünüm biraz durgunlaşsa da bazı kripto para birimlerinin dikkat çekici yükseliş hareketleri sürüyor. Shiba Inu (SHIB) gibi fiyat düzeltmeleri içindeki bazı kripto varlıkların yeni bir yükseliş dalgası yaşayıp yaşamayacağı ise merak konusu.

SHIB, 24 saatlik işlem değerinde küçük düşüşler yaşayarak (haber yazımı itibarıyla günlük düşüş yüzde 4 civarına çıktı) Chainlink (LINK), Cardano (ADA) ve Solana (SOL) gibi altcoinlerde görülen yukarı yönlü ivmeden ayrışmış durumda.

Daha geniş pazardaki olumlu hareketlere rağmen SHIB’in son günkü bu performansı, altcoinin potansiyel gidişatını daha çok merak ettiriyor. Bu noktada ekosistemdeki yakım işlemlerini takip eden Shibburn platformunun son verileri dikkat çekiyor.

Shiba Inu Yakım Oranı Yüzde 3.000’in Üzerine Çıktı!

Platform, yakım oranında dikkate değer bir artış olduğunu, son 24 saatte yüzde 3.000‘i aştığını ve bunun 9 milyondan fazla tokenın yakılmasıyla sonuçlandığını bildirdi.

Token yakımındaki bu dikkat çekici artış çok önemli bir soruyu gündeme getirdi: Bu yüksek yakım oranının SHIB’nin fiyat dinamikleri üzerindeki potansiyel etkisi ne olabilir?

GCM Yatırım Banner

Paratic Piyasalar verilerine göre SHIB, son 24 saat içinde yüzde 4’lük bir düşüşle 0,00000818 dolar civarında işlem görüyor. Bununla birlikte, tokenın son yedi gün içindeki getirisi yüzde 5’in üzerinde seyrediyor.

Shiba Inu piyasasına meraklı yatırımcılar bu dalgalanmayı dikkatle inceliyor ve daha geniş kripto piyasası güçlü yükselişler sergiliyor. SHIB kısa vadede bir düşüş yaşasa da, yedi günlük kazanımları, mevcut kripto ortamında yön bulmada hayati önem taşıyabilecek temel bir dayanıklılığa işaret ediyor.

SHIB Fiyat Grafiği 10 Kasım 2023
Kaynak: CoinMarketCap

Zorlu Direnç Alanında Geziniyor

Son fiyat artışının SHIB’i kritik bir dönemece getirdiğini ve daha fazla kazanımı engelleyebilecek önemli bir direnç alanına soktuğunu söyleyen analist, yeni verilere göre SHIB’in, mevcut işlem aralığında 0,000008 ila 0,000014 dolar arasında değişen 250 trilyonluk devasa bir engelle karşı karşıya olduğunu belirtti.

Bu aralıkta, şaşırtıcı bir şekilde 361.080 adresin toplu olarak ortalama 0,000011 dolar fiyatla 250,23 trilyon SHIB satın aldığını ifade etti.

Yatırımcıların bu bölgeyi yakından izlediğini çünkü bu engeli aşmanın ya da ona boyun eğmenin SHIB için çok önemli bir dönüm noktası olabileceğini söyledi.

Açıklamasının devamında, ilgili çok sayıda adres ve bu aralıkta edinilen önemli miktardaki SHIB’in, bu fiyat aralığının önemini ve gelecekteki pazar dinamikleri üzerindeki potansiyel etkisini vurgulamakta olduğunu kaydetti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.