Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Peugeot’nun Bol Sıfırlı SUV Ailesine Yeni “4008 4×4” Modeli Getiriliyor!

Peugeot 4x4 SUV segmentine yeni ve heyecanlı bir üye daha katıyor. İsmi 4008 olacak yeni model, coupe formlarda ele alınmış.
Peugeot’nun Bol Sıfırlı SUV Ailesine Yeni “4008 4×4” Modeli Getiriliyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Peugeot yine çok yönlü ve işlevsel araç filosuna bir tane daha katmaya hazırlanıyor. Auto Express‘in haberine göre PSA üyesinin 3’ü Avrupa ve 2’si de Uzak Doğu olamak üzere 5 adet SUV planlamasının 4. üye üretimi için yeşil ışık yakılmış durumda. Peugeot MPV alt yapılarından ortaya çıkardığı ve teknolojik altyapıları ile göz dolduran 3008 ve 5008‘ nazaran 4008 daha coupe formda olacak.

Coupe deyince de muhtemel en güçlü rakibi satış rekorları kıran Toyota CH-R Hibrit geliyor. Markanın 4008 için agresif çizgiler üzerinde imalatı bekleniyor. Daha özgün parçalar kullanılarak bir yanda da olağan SUV modellerinin güncellenecek karoser tipinden de haber vermiş olacak. Planlar değişmezse 2020’de 4008 yollara çıkmak için hazır olacak.

Ön görsel olarak verdikleri şu andaki resimler kasa yapısından haberler veriyor.

Peugeot 4008 Konsept Çizimler

Eğer ki 4008 hakkında düşülünen grafik yapısı bu şekiller de olursa sevilen bir model olacağına kesin gözüyle bakılabilir. Tasarımsal olarak keskin çizgilere sahip olup, yeni kasa 3008′den daha değişik olacak.

4008’in farklı noktalarda kardeşlerinden ayrıldığı kısımlar görünüyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

GCM Yatırım Banner

Yine slim far yapısının biraz daha inceltildiği ve Led aydınlatma kısmının aşağıya kadar uzatılarak, markaya yeni bir stil getirilmiş olacak.

Peugeot’nun gerçekten etkileyeci bir arka görünümü var.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Fransız temsilcinin araçlarına verdiği arka görünümler genel olarak iyi. Soft bir hava verilen stop farlar, geniş tampon yapısıyla coupe SUV‘dan daha fazlası gözüküyor.

Daha öncesinde kısa bir üretim süreciyle imal edilen 4007‘nin yerine geçecek olan 4008, yeni kasa 508 modelinde de kullanılması muhtemel THP, HDI ve bir adette hibrit ünite ile gelecek. Marka CEO’su Jean Phillipe Imparato, “İki yıl önce ürün gamımıza beş yeni SUV modeli ekleyeceğimizi söylemiştik Üç tanesi Avrupa iki tanesi ise Uzak Doğu olmak üzere bu planımızı gerçekleştirdik. Şimdi genlerimize dönüş yaparak gelecekteki sunacağımız yelpazedeki SUV modellerini artırmayı istiyoruz.” şeklinde açıklama yaptı.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Citroen’in CXperience Konsepti Yeni C6 Olarak mı Dönüyor?

Bilinmeyenler arasında; 4008’in kaç kişilik yolcu kapasitesine sahip olacağı! Coupe formlu bir araç için 7 kişilik oturma pozisyonu verecekler mi? Koltuk meselesi biraz muamma. Peugeot 4008 SUV modelinin tanıtımını gelecek sene yapıp, 2020 yılında da yollara çıkartması bekleniyor. O süre zarfında yeni Peugeot 4008 SUV hakkındaki detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın