Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Pepe Sahipleri 20 Bine Yaklaşıyor! Yükseliş İvmesi Sürecek mi?

Pepe token tutanların sayısında artış yaşanırken, meme coinin fiyatındaki yükseliş ivmesi sürüyor. Fiyat nereye gidebilir? Detaylar haberde;
Pepe Sahipleri 20 Bine Yaklaşıyor! Yükseliş İvmesi Sürecek mi?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Pepe fiyatı, son süreçte aldığı darbelere rağmen şu sıralar bir miktar yükseliş ivmesi gösteriyor. Meme coin, kritik bir destek seviyesinin neredeyse bir hafta boyunca test edilmesinin ardından umut verici bir gidişatla konsolidasyona devam etti.

Bu durumun, alıcı momentumunun devam etmesi veya uygun bir katalizör ortaya çıkması halinde, meme coin için iyiye işaret olabileceği belirtiliyor.

Pepe Fiyatı, Yeni Sahipler Geldikçe Yükseliş İvmesi Gösteriyor

Altcoinin mevcut durumunu mercek altına alan ve gelecek beklentilerini sıralayan kripto analisti Lockridge Okoth’a göre Pepe fiyatı uzun bir bekleyişin ardından umut verici bir aktivite gösteriyor.

Fiyat, 30 Nisan’da kaydedilen tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.0000005 dolardan neredeyse yüzde 100 yükselirken, 5 Mayıs gün içi en yüksek seviyesi olan 0.0000045 dolardan bu yana hala yüzde 80 gibi şaşırtıcı oranda düşüş yaşıyor.

Pepe fiyatı, haber yazımı itibarıyla 24 saatlik işlem hacmindeki yüzde 10’luk artışla desteklenen günlük yüzde 0.15’lik yükselişle 0.0000009 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu durum, tüccarlar arasında Pepe’ye artan ilgiye işaret ediyor.

GCM Yatırım Banner

Sürekli bir yükseliş ivmesi, meme tabanlı kripto paranın yükseliş trendi çizgisinin üzerinde devam etmesini sağlayarak yatırımcılar için daha fazla kazanç sağlayabilir. Ancak, Pepe fiyatının önemli bir kırılım için 50 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) desteğe çevirmesi gerekecek.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Bu olumlu görünüm, yukarı yönlü hareketi istikrarlı bir şekilde yükselen bir ivmeye işaret eden göreceli güç endeksi (RSI) tarafından desteklenmekte.

Zincir Üstü Metrikler: Pepe Sahipleri Artıyor

Artış gösteren Pepe fiyatı, daha fazla kripto piyasası katılımcısı Pepe ekosistemini satın aldıkça ortaya çıkıyor. Etherscan verilerine göre token sahiplerinin sayısı artmakta ve yavaş yavaş 20.000’e yaklaşmakta.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Etherscan

Satın alma ivmesi yoğunlaşırsa, meme coinin piyasa değeri de artacaktır.

Tersine, 0.0000010 dolar seviyesindeki satış baskısı, IntoTheBlock’tan alınan verilerin bunun çok önemli bir tedarikçi sıkışıklığı bölgesi olduğunu göstermesiyle Pepe fiyatının yukarı yönlü hareketini zorluyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: IntoTheBlock

Bu nedenle, boğaların Pepe fiyatını bu seviyenin üzerine çıkarmaya yönelik herhangi bir çabası, ortalama 0.0000010 dolar fiyattan yaklaşık 71.7 trilyon Pepe tokenı satın alan 18.280 adresten gelen büyük satış baskısı ile karşılanacaktır.

Satış baskısındaki artış, Pepe fiyatının 0.0000008 dolarlık kritik desteğin altında 12 saatlik bir mumla mevcut yükseliş görünümünü geçersiz kılmasına neden olabilir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın