Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Oncosem’den 4 Milyon Liralık İhale Açıklaması

Oncosem KAP üzerinden yaptığı açıklamayla Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yaptığı ihaleyi kazandığını bildirdi. Detaylar haberin içerisinde;
Oncosem’den 4 Milyon Liralık İhale Açıklaması

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan bildiriyle Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yaptığı ihaleyi kazandığını açıkladı.

KAP açıklamasında Oncosem’in, Dr.Abdurrahman YURTASLAN Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından yapılan ihaleyi kazandığına işaret edildi.

Söz konusu ihalenin “2023 Yılı 2 Aylık Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmet Alımı” kapsamında olduğuna dikkat çekilerek, şirketin 4.103.886,60 TL bedelle ihale edildiğinin bilgisi verildi.

Borsa İstanbul’da ONCSM koduyla işlem gören şirket hisseleri TSİ 15.01 itibarıyla günlük yüzde 3,84 oranında düşerek 188 TL’den işlem gördü. Hisse aylık olarak yüzde 11,61, haftalık ise yüzde 8,74 ekside.

Oncosem Hisse Paratic Piyasalar Grafik
KAYNAK: Paratic Piyasalar

Şirket Eylül ayında Özbekistan Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ile Onkoloji İleri Tanı ve Tedavi Merkezi (outpatient center) projesi ile ilgili memorandum (mutabakat anlaşması) imzalandığını duyurmuştu.

MANŞET HABER
Döviz ve Borsa Kazançlarına Vergi Artırımı İddiası

Kamu özel ortaklığıyla yöntemiyle 2 milyon nüfusa sahip Buhara bölgesi ve 3,5 milyon nüfusa sahip Semerkand bölgesinde hizmet vermek üzere projeyle 2 adet anahtar teslimi yapılacağı paylaşılmıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu