Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Öğretmenlere Yüzde 50 İndirimli Konaklama Müjdesi!

Milli Eğitim Bakanı Özer, bugünden itibaren öğretmelerin, öğretmenevlerinde yüzde elli indirimle konaklayacağını duyurdu. Duyurunun detayları haberde;
Öğretmenlere Yüzde 50 İndirimli Konaklama Müjdesi!
HABER GİRİŞ

Yeni eğitim döneminde öğretmelere müjde niteliğinde yeni bir açıklama geldi. Millî Eğitim Bakanı, tüm halka açık olarak barınma hizmeti sunan öğretmenevlerinde öğretmelere yüzde 50 oranında indirim yapılacağını duyurdu.

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından bugün yapılan yazılı açıklamada Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in duyurduğu indirim haberi yer aldı.

Bakan Özer, öğretmenlerin öğretmenevlerinde yüzde 50 indirimli konaklayabilmeleri için yeni bir düzenleme yapıldığı bilgisini paylaştı.

2021-2022 eğitim öğretim yılının tamamlandığı 17 Haziran’dan itibaren yaz boyunca okul yöneticileriyle hazırlık toplantıları yapıldığını hatırlatan Özer, “Öğretmenlerimizin bize ilettiği talepleri değerlendirerek onların çalışma koşullarını iyileştirmek için adımlar atmaya devam ediyoruz. Öğretmenlerimizin istekleri arasında öğretmenevlerinden diğer kamu personelinden daha yüksek bir indirimle faydalanmak yer alıyordu. Bu yönde yeni bir adım attık” dedi.

Düzenlemeye ilişkin yazının illere gönderildiğini söyleyen Özer, öğretmenevlerinde yüzde 50 indirimle konaklama imkanının bugünden itibaren geçerli olduğunu ekledi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın