Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

O Altcoin için Önemli Veri! Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi!

CryptoQuant tarafından paylaşılan veriler, önde gelen altcoinlerden Chainlink için önemli bir noktaya işaret ediyor. Detaylar haberde;
O Altcoin için Önemli Veri! Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasaları, yeni haftada genel olarak yatay seyir izlemeye devam ederken, önde gelen kripto para birimlerine dair yeni raporlar paylaşılıyor. Son bir hafta içinde yüzde 10’a yaklaşan değer kaybına uğrayan Chainlink (LINK) için CryptoQuant’ın paylaştığı veriler dikkat çekti.

Ethereum altyapısıyla geliştirilmiş bir ERC-20 tokenı olan LINK için güncel veriler ve CryptoQuant istatistiklerine dair öne çıkanlar şu şekilde sıralanıyor:

  • LINK’in aktif gönderim adresleri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
  • Söz konusu durum, genellikle birden fazla adresin merkezi borsalara yatırılması sürecinde meydana gelir.
  • Kripto para birimi, haber yazımı esnasında yüzde 0.35 yükselişle 6.00 dolar seviyesinde işlem görüyor.

LINK Fiyatında Son Durum Nasıl?

Gün içinde şu ana kadar son 24 saat itibarıyla yeşil görünüme sahip kripto para birimlerinden biri de LINK. Kripto piyasası takip ve istatistik sitesi CoinMarketCap, kripto varlığın son 24 saatte yüzde 0.35’lik fiyat artışının ardından 6.00 dolar civarında işlem gördüğünü ortaya koyuyor.

Altcoin, aynı zaman diliminde 6.04 dolar seviyesine kadar yükseliş göstermeyi başardı. Bununla birlikte, son yedi gün içinde hâlâ düşüş sürüyor ve bu zaman dilimi içinde kripto paranın fiyatı yüzde 9.5 civarında eridi.

LINK ayrıca piyasadaki en büyük kripto paralar konumundaki Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) karşı son gün sırasıyla yaklaşık yüzde 0.40 ve yüzde 0.20 oranında güçlenmeyi başardı. Ancak LINK’in 24 saatlik işlem hacmi kırmızı bölgede ve yüzde 23 düşüşün ardından şu sıralar 134,526,265 dolar civarında bulunuyor.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

LINK, güncel durum itibarıyla 3,043,502,026 dolarlık piyasa değeri ile şu anda kripto pazarında en büyük 22. kripto paradır. Bu, kriptoyu 21. sıradaki Toncoin’in (TON) hemen arkasına ve en büyük kriptolar listesinde 23. sırada yer alan Monero’nun (XMR) hemen önüne yerleştirmektedir.

O Veri Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde! İşte Anlamı!

Ve CryptoQuant verileri… Zincir üstü veri ve analiz sağlayıcısı CryptoQuant, bugün erken saatlerde Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kripto para birimi hakkında bazı önemli verileri ortaya koydu.

Gönderiye göre, LINK’in aktif gönderim adresleri tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 46.148 noktasına ulaştı. Bunun yanı sıra, aktif alıcı adreslerinde önemli bir artış görülmediğinin de altı çizildi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @cryptoquant_com

CryptoQuant söz konusu paylaşımdaki açıklamasını, bu tür bir durumun genellikle birden çok adresin merkezi borsalara para yatırması durumunda meydana geldiğini belirterek sonlandırdı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.