Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Nurol GYO Hisseleri 9 Ayın En Düşüğünden Yükselmeye Çalışıyor

Nurol GYO hisseleri yeni hafta açılışının hemen ardından 9 ayın en düşük seviyesini gördükten sonra %6'yı geçen yükseliş göstermeye başladı.
Nurol GYO Hisseleri 9 Ayın En Düşüğünden Yükselmeye Çalışıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yeni haftanın açılışının hemen ardından 8,52 liraya kadar gerileyerek 9 ayın en düşük seviyesini kaydetti. Ardından %6’yı geçen güçlü bir yükseliş kaydeden hisseler için Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirim gönderildi.

KAP’a olağandışı fiyat ve miktar hareketi başlıklı bir bildirim gönderen Nurol GYO, şirket tarafından kamuyu açıklanmamış özel bir durum bulunmadığını ifade etti. Hisseler, 15 Eylül gününden itibaren hızlı bir geri çekilme kaydederken, bugün 9 ayın en düşük seviyesine kadar geriledi.

Nurol GYO hisseleri (NUGYO) TSİ 17:00 sularında %6,56 oranında yükselişle 9,28 liradan işlem görmeye başladı.
Nurol GYO Hisseleri %6,56 Yükseliş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler, geçen haftanın son işlem gününde 8,69 liradan kapanış yaparken, devre kesicide işlem görüyordu. Yeni haftaya ise yükselişle 8,71 liradan başlayan hisseler, daha sonra 8,52 liraya kadar geriledi. Bu düşüşle birlikte 28 Ocak gününden sonra görülen en düşük fiyat kaydedildi.

9 ayın en düşüğünden yükselişe geçen Nurol GYO hisseleri, TSİ 14:30 sularında 9,55 liraya kadar yükselmeyi başardı. Daha sonra bir miktar gevşeyen hisseler 9 lira sınırına kadar düştü. Daha sonra %6,5’ten fazla yükselişle 9,20 liranın üstünde işlem görmeye başladı.

Hisselerdeki yukarı yönlü eğilimin devam etmesiyle birlikte 9,67 ve 10,13 lira seviyeleri direnç noktaları olarak takip edilecek. Ancak aşağı yönlü bir eğilimin hakim olması durumunda hisselerde 8,63 ve 8,05 lira seviyeleri destek noktaları olarak izlenecek.

Hisselerin fiyat performansı incelendiğinde ise haftalık %30,30 oranında değer kaybettiği görülüyor. Aylık bazda %41,34 oranında düşen hisseler, yıllık periyotta ise %38,23 oranında değer kazanmış durumda bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu