Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Nebati’den Vize Çıkışı: Kılıçdaroğlu 3 Ayda Ben 3 Saatte Çözerim

Kılıçdaroğlu'nun seçim vaatlerini eleştiren Nebati, AB ülkelerine vizesiz seyahat sözünü kendisinin saatler içerisinde gerçekleştirebileceğini söyleyerek dikkat çeken çıkışlarını sürdürdü.
Nebati’den Vize Çıkışı: Kılıçdaroğlu 3 Ayda Ben 3 Saatte Çözerim
Son Güncelleme: 
Yorum

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AKP listesinden milletvekili adayı çıkarıldığı Mersin’de sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya geldi. Yapımı devam eden Çukurova Bölgesel Havalimanı hakkında konuşan Nebati, havalimanının bölge insanının kalkınması için de araç olacağını paylaştı.

Bakan, “İnşallah önümüzdeki 1-2 ay içinde biz, Çukurova Bölgesel Havalimanı ile Mersinli ve Adanalı kardeşlerimizin kendi ürünlerini hızlı bir şekilde satması ve yolcuların bu bölgeye intikali noktasında büyük bir kolaylığı sağlamış olacağız” diye konuştu.

8 milyar 291 milyon liralık yatırım değeri olan 246 projenin hizmete sunulacağını söyleyerek, kente hizmet sözü verdi.

“Vize Sorununu Ben 3 Saatte Çözerim”

Seçim gündemini ajandasından çıkarmayan Nebati, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim vaatlerini eleştirdi.

Avrupa Birliği’ne (AB) üye ülkelere vizesiz seyahat sözü veren Kılıçdaroğlu’nun icraatlarını kendisinin çok daha kısa bir süre yapacağını söyledi.

Bakan Nebati, “‘3 ayda vize sorununu çözerim’ diyor. Ben 3 saatte çözerim” diye çıkışta bulundu. (AA)

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu