Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

MİA Teknoloji’ye 535 Bin Dolarlık Sipariş Onayı

Mia Teknoloji, yurt içerinde güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firma ile özel güvenlik teknoloji ürünleri alımı kapsamında yaptığı iş anlaşmasını duyurdu. İşte detaylar;
MİA Teknoloji’ye 535 Bin Dolarlık Sipariş Onayı
HABER GİRİŞ

MİA Teknoloji A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamayla yeni sipariş alımı gerçekleştirdiğini duyurdu. Siparişin, yurt içinde güvenlik sektöründe faaliyet gösteren özel bir firmadan özel güvenlik teknolojileri ürünleri alımı kapsamında olduğu bildirildi.

KAP’ta yeni iş anlaşmasıyla duyurulan açıklamada, “Özel Güvenlik Teknolojileri Ürünleri Alımı”  kapsamındaki sipariş onayının 535.000 dolar + KDV bedelle alındığının bilgisi verildi.

MİA Teknoloji A.Ş. 27 Eylül’de KAP üzerinden yaptığı açıklamada, Havelsan Hava Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasındaki yeni iş ilişkisini duyurmuştu.

Açıklamada MİA Teknoloji, Havelsan Hava Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile 345.000 ABD doları + KDV tutarında iş sözleşmesi imzaladığına işaret etmişti. Ayrıca şirket, imzalanan iş sözleşmesinin detaylarını da paylaşmıştı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.