Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Mia Teknoloji ile Havelsan Arasında İş Anlaşması

Mia Teknoloji ile Havelsan arasında 345 bin dolarlık petrol ve doğalgaz botu hatları güvenliği işi için sözleşme yapıldı.
Mia Teknoloji ile Havelsan Arasında İş Anlaşması
HABER GİRİŞ

Mia Teknoloji A.Ş., bu sabah Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, yeni iş ilişkisini duyurdu. Buna göre şirket ile Havelsan Hava Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında 345.000 ABD doları + KDV tutarında iş sözleşmesi imzalandı.

Söz konusu anlaşma tesis güvenlik sistemleri kapsamında geliştirilen ve tamamlanan, Türkiye geneli faz-1 kapsamındaki petrol ve doğalgaz boru hatlarının güvenliği (PDBHG) projesi, faz-1 işi için genel bakım ve onarım hizmetlerini içeriyor.

Mia Teknoloji, geçen hafta yaptığı açıklamada bağlı ortaklığı Enerjey Enerji A.Ş’nin yüzde 100 bağlı ortaklığı olan şirketlerin depolamalı elektrik üretim santrali projeleri için Fotovoltaik Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretim Santrali (GES) ve bu santrallere bütünleşik Elektrik Depolama Tesisleri (EDT) kurmak amacıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na ön lisans başvurularında bulunduğunu bildirmişti.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.