Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Manas Enerji 704 Bin 585 Euroluk Sipariş Aldı

Manas Enerji, KAP üzerinden 704 bin 585 euroluk doğalgaz sayacı siparişi hakkında açıklama yaptı. Detaylar haberde...
Manas Enerji 704 Bin 585 Euroluk Sipariş Aldı

Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni doğal gaz siparişi hakkında açıklama yaptı.

Manas enerji, yurt içi gaz dağıtımında faaliyet gösteren bir firmadan 704.585,46 euro tutarında doğalgaz sayacı siparişi aldığını duyurdu.

Şirket KAP üzerinden açıklamayı şu şekilde yaptı:

“Şirketimiz 24.01.2023 tarihinde yurt içi gaz dağıtımı konusunda faaliyet gösteren firmalardan birinden KDV dahil toplam 704.585,46 € tutarında “Doğalgaz Sayacı “siparişi almış olup söz konusu siparişin 2023 yılı içerinde tamamlanması planlanmaktadır. Söz konusu yeni iş ilişkisinin Şirketimiz faaliyetlerine olumlu etkisi olacağı beklenmektedir.”

Şirketin (MANAS) kodlu hisselerine göz attığımızda pozitif seyirde yer alıyor. Saat 10:34’den itibaren 10.45’den işlem görüyor.

MANŞET HABER
Ekonomide Devasa Büyüme! Üçüncü Çeyrek Beklentileri Aştı

Manas Enerji, geçen hafta E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş.’den 1,6 Milyon dolarlık sipariş aldığını duyurdu. Daha önce alınan sipariş ile birlikte bunun yılın ikinci çeyreğinde tamamlanacağı ifade edildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu