Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Liberty Walk’un Uçuk Çalışmalarına Eklediği Yeni BMW i8!

Japon modifiye firması bu sefer bir Almanın yakasına yapışmış. BMW'nin hibrit süper sporcusu i8, çok yönlü geliştirmeye maruz bırakılmış.
Liberty Walk’un Uçuk Çalışmalarına Eklediği Yeni BMW i8!
HABER GİRİŞ

Nereye giderseniz gidin hangi bölgede olursanız olun Japon Liberty Walk‘un orada olduğunu anlayacaksınız. Son olarak BMW i8 çalışmasıyla gelen L.B, iddiasını her geçen zamanda katlayarak ilerliyor. Hibrit spor arabanın tuning şirketlerince farklı türden geliştirmelerini görmüştük. Bu modelin en hayret edilecek tipini Cyber Edition yollara çıkarmıştı.

Daha fazlasının Libert Walk tarafından yapıldığı bu BMW modeli, i8 tiplerinin en anormal taraflarını sizlere vurguluyor. Japon modifiyeci hazırlık aşamasında sunacağı üç farklı gövde tipinden bahsedecek. İsteğe göre en agresiften,  daha sade yapıda i8’i tercih edebileceksiniz.

Liberty, dediğimiz gibi ayrı sürümlerde i8’i insanların beğenisine sunacak.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==i8’in duruşlarının genel olarak aynı olduğu düşünülse de birkaç parçayla eşsiz olduğu vurgulanıyor. Robotik duruşlar elbette değişmiyor. Araçlarına ilk olarak agresif tampon yapısıyla birlikte alt lip parçası ekliyor.

Kendiyle kalıplaşmış duran çamurluklar yine eşsiz gözüküyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Profilden aracın havalı süspansiyona kavuşturulduğunu görmek zor değil. Perçinli çamurluklarla süslenen i8’i bu sefer tanımak biraz zor olabilir. Sürümlerden bahsetmişken; jant örneği çeşitliliğe sokulmadan, çamurluk ek parçalarında farklı yapı gösteriliyor.

Birinci ve ikinci seviye alçak rüzgarlık ve daha ince ek çamurluk yapılmasına karşı üçüncü seviyede downforce etkisini artıracak rüzgarlık montelenmiş.

GCM Yatırım Banner
FRP ve CFRP olarak ayrılan modifiye cinslerinin fiyatlarından da bahsedilmiş.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Liberty Walk, birinci sürüm için fiyatlandırma açıklamadı. 2. sürüm, benzer malzeme yapısıyla, farklı tasarımla birlikte FRP yapımı gövde kitine 8.540 dolar, CFRP farklı pazarlar için 12.320 dolar olarak belirlenmiş.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Liberty Walk Honda NSX’i İleri Performans Moduna Aldı!

DTM kanatlı son sürüm için FRP 13.190 dolar, CFRP’ye ise 16.970 dolar fiyat biçilmiş. Ücretlendirme listesinin son kısmında ise air süspansiyon ve jantlar için 7.900 dolar isteniyor.

Japon modifiye sanatçısının i8 yükseltmesi fevkalade olmuş. Güney Afrika’ya kadar giden bir Nissan GT-R kadar güzel ve estetik duruyor. Şirketin belirli bir marka sınırlaması olmadığı için spor araba sınıflarının çoğunda L.B imzasını görme şansınız bulunuyor. Sizin bu tip bir modifiyeye karşı yorumlarınız neler olur?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın