Yatırım yapmaya başla!

Lamborghini Bir Çocuğu Nasıl Sevindireceğini Biliyor!İtalyan süper spor ve hiper otomobillerin duayeni Lamborghini, oldukça anlamlı ve bir o kadarda eğlenceli bir şey yapmış. Kuruluşunun 55. yılı ardından Lambo, oyuncakçıda geçen bir hikayeye ortak olmuş. Yıllarca bu markanın modelerini çıkartmalarını defterlerimize, ufakta olsa posterlerini bantla duvarımıza yapıştırmışızdır.

Lamborghini markasına hayran olmak için yaşınızın küçük veya orta olmasına gerek yok. 80’li yaşlarda bile tüm içtenlikle bir Veneno’nun resmini çerçeve yaptırabilirsiniz. İtalya’da geçen bu anlamlı ve planlı organizasyonda küçük dostlarımız bulunuyor. Oyuncakçı dükyanına giren çocuklara anlaşılan o ki anne ve babaları oyuncak araba sözü vermiş.

Dükyan yetkilisi en başta çocuklara hangi spor araba markasına hayran olduğunu soruyor. Aldığı cevapların çoğu Lamborghini. Yani bu evrenden olmayan yapıyı bir tek bu marka sunuyor! Sonrasında satıcı onlara ellerinde Lambo kalmadığını ve farklı bir spor araba oyuncağını verebileceğini söylüyor. Bazıları bunu kabul ederken, birisi ise ısrarla kafasındaki araç modelinde ısrarlı şekilde farklı markalara yönelmiyor.

İşin arkasındaki planı bilseler diğer çocuklar da kesinlikle ellerine başka oyuncak araba almazlar. Çünkü en son gördüğümüz ve annesiyle gelen genç delikanlı Lamborghini olmazsa başka bir şey istemediğini belirtti. Bunun üzerine satıcı telsizden markanın test pilotu Marco Mapelli’yi çağırdı.

Mapelli ise Aventador’un veda versiyonu SVJ ile geldi. Ve araçtan inerek 6.5L’lik V12 motorlu süper spor otomobilin oyuncak versiyonunu küçük adama takdim ediyor. Belki de çocuğun hayatında ömür boyu etki yaratacak harika bir anı da verilmiş oldu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum