Yatırım yapmaya başla!

Sizce Lamborghini Huracan’ın Motor Yağı Nasıl Değişiyordur?Otomobil dediğimiz kavram mantık olarak tek olsa da işleyiş olarak aynı değil. Çoğu kişi araç bakımlarında Rolls Royce ile Ford Focus‘un mantığını aynı zanneder. Zannedilmeyen kısmı ücretler!

Bu ayın başlarında Bugatti Veyron’un yağ bakımının nasıl olduğunu göstermiştik. Video boyunca çalışan ustalar sadece bir yağ değişimi için inanılmaz efor sarfettiler.

Lamborghini’de bazı sistemlerini oluştururken çözüm ve yapım haritasını da kendine göre çizmiş. Videoda gördüğümüz gibi egzotik arabanın motor kısmından yağ haznesine ne kadar zor ulaşıldığını görüyoruz. Yağ boşaltımı yapılmadan önce iç kısımlarda bazı vidalar sökülüyor.

Daha sonra alt kartel koruma sökülerek eski yağ alınıyor. Yeni yağında normal olarak koyulabildiğini gördük. Sadece bu kısmın bir İtalyan bayisinde yaptırmaya kalksanız bakım ücreti ne kadar olacağını düşünün!

Bugatti Veyron için 21.000 dolar isteniyor. Huracan için de tahmini olarak en az 2 bin ile 4 bin dolar arasında bir fiyat isteneceğini düşünüyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum