Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kılıçdaroğlu’ndan Süleyman Soylu’ya İlginç Tazminat Davası

Ana muhalefet ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki gerginlik bitmiyor. CHP kanadı, Soylu’ya tazminat davası açtığını duyurdu. İşte detaylar;
Kılıçdaroğlu’ndan Süleyman Soylu’ya İlginç Tazminat Davası

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki gerginlik her geçen gün daha da artıyor. Geçtiğimiz günlerde Süleyman Soylu, CHP’yi vizyon üretmemek ve millete güvenmemekle suçlayarak “Kılıçdaroğlu elin adamına diz çökmekle meşgul, iki yüzlü değil beş yüzlü bir Kılıçdaroğlu ile karşı karşıyayız.” ifadelerini kullanmıştı.

Gündemdeki diğer bir gelişme ise ana muhalefet partisinin iktidarı hedef aldığı uyuşturucu iddialarıydı. Kılıçdaroğlu, devleti uyuşturucu ile ilişkilendirmişti ve “Saray’ın düzeni bu salgını besliyor. Breaking Bad Süleyman çocukların zehirlenmesine göz yummuştur.” demişti. Soylu için istifa çağrıları gelmişti.

Soylu Siyasi Icisleri Kilicdaroglu Hakaret

Kaynak: Twitter

Süleyman Soylu, gelişmelerin ardından Kılıçdaroğlu’nun onursuz olduğunu, onun Türkiye’de terör bitiyor diye üzülen ve 15 Temmuz’a tiyatro diyen biri olduğunu söyledi.

MANŞET HABER
Döviz ve Borsa Kazançlarına Vergi Artırımı İddiası

3 Kuruşluk Tazminat Davası

Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Süleyman Soylu’nun “Onursuz” hakaretinin hesabını vereceğini söyledi. Çelik, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Soylu’ya biçilen değer ve verilen talimat gereğince, Soylu aleyhine 5 kuruşluk manevi tazminat davası açtık.” ifadelerini kullandı.

Chp Tazminat Dava Suleyman Soylu

Kaynak: Twitter

Tazminat davasının yanında hakaret suçu yönünden suç duyurusunda bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu