Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

KAP Üzerinden İki Şirket Pay Alım-Satımını Bildirdi

Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden bugün Enka İnşaat ve Bizim market pay alım-satımına ilişkin bildiri paylaştı. Detaylar haberin içerisinde;
KAP Üzerinden İki Şirket Pay Alım-Satımını Bildirdi
HABER GİRİŞ

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bugün iki şirketin pay alım satımına ilişkin bildirim yayımlandı. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. ile Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. tarafından yapılan bildiride pay alım satım işlemlerinin dün gerçekleştiği belirtildi.

Borsa İstanbul’da ENKAI hisse koduyla işlem gören şirket paylarının 31,98-32,60 TL fiyat aralığından 400.000 TL toplam nominal tutarlı alış işleminin gerçekleştirildiği kaydedildi.

Pay alım satım işleminin, şirket ortağı Mehmet Sinan Tara tarafından şirkete gönderildiği bildirildi.

Gerçekleştirilen işlemle birlikte Enka İnşaat sermayesindeki payların/oy haklarının 8 Kasım 2023 tarihi itibariyle yüzde 0,588 sınırına ulaştığına işaret edildi.

ENKAI ve BIZIM Pay Alım Satım Bildirimi
Kaynak: KAP

Borsa İstanbul’da BIZIM koduyla işlem gören şirket paylarınınsa 46,5-47,14 TL fiyat aralığından 100.000 TL toplam nominal tutarlı alış işleminin yapıldığı paylaşıldı.

GCM Yatırım Banner

Pay alım satım işleminin Öz Şanal Züccaciye ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Bizim Market’e gönderildiği belirtildi.

Söz konusu alım işlemiyle birlikte Bizim Toptan’ın sermayesindeki payların/oy haklarının 8 Kasım 2023 tarihi itibariyle yüzde 3,9275 sınırına ulaştığı bilgisi verildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın