Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İller Bankası’ndan 85 Milyon TL’lik Çevre Yatırımı

İller Bankası ve İstanbul'un Sultanbeyli Belediyesi milyon liralık projeleri vatandaşın hizmetine sundu. Detaylar haberde...
İller Bankası’ndan 85 Milyon TL’lik Çevre Yatırımı
Yorum

Bütün işlemlerinde kuruluş kanunu ve özel hükümlerine bağlı, tüzel kişiliğe sahip İller Bankası (İLBANK), ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İLBANK’tan, milyonluk çevre yatırımı ile ilgili bilgi alındı.

İLBANK tarafından alınan bilgilere göre, Banka ve İstanbul’un Sultanbeyli Belediyesi toplam maliyeti 85 milyon lira olan Sultan Korusu Mimar Sinan Mesire Alanı ve Aydos Kalesi Çevre Düzenlemesi projelerini hizmete sundu.

Buna göre İLBANK’ın finansman desteği ile güncel maliyeti 64 milyon lira olan Sultan Korusu Mimar Sinan Mesire Alanı Projesi ve maliyeti 21 milyon lira olan Aydos Kalesi Çevre Düzenlemesi Projesi tamamlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla dün düzenlenen açılış töreni ile vatandaşların hizmetine sunulduğu kaydedildi. Projelerin bölgeye değer katacağı aktarıldı.

İLBANK’ın, Sultanbeyli ilçesinde, sözleşme bedeli 26 milyon lira olan muhtelif mesire alanı yapımı çalışmalarını da sürdürdüğü kaydedildi.

Banka bu gelişmelerin öncesinde Ocak ayının başlarında sermayesinin artırılması ile gündeme gelmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Banka’nın sermayesi 45 milyona çıkarılmıştı.

Kaynak: AA

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu