Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İlk 10 İçinde Yer Alan Altcoin için Yüzde 15 Yükseliş Sinyali

BNB Chain ekosistemine güç veren kripto para birimi BNB için fiyat momentumunun yeniden canlandığı belirtiliyor. Boğalar şimdi yüzde 15'lik yükseliş hedefinde!
İlk 10 İçinde Yer Alan Altcoin için Yüzde 15 Yükseliş Sinyali
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Binance platformunun hizmet coini ve BNB Smart Chain’in (BSC) yerel kripto para birimi olan BNB coin, yatırımcılarına aylıkta yüzde 20 getiri sağlayarak yükseliş eğimini korumayı sürdürüyor. Peki, altcoini önümüzdeki günlerde neler bekliyor?

Ünlü kripto analisti Aayush Jindal, piyasa değeriyle en büyük 4. kripto varlık konumundaki BNB için önümüzdeki günlerdeki olası fiyat hareketlerini analiz etti.

BNB Fiyat Momentumu Yeniden Canlanıyor

BNB fiyatı son günlerde kazandığı ivmeyle 250 dolar direncini aşmayı başardı. Jindal, gün içinde yüzde 5’e yakın artışla güçlü duruşunu koruyan altcoin pazarındaki boğaların yakında 300 dolar seviyesine doğru bir hareket hedefinde olabileceğini belirtti.

Geçen birkaç gün boyunca BNB fiyatı 240 dolar direncinin üzerinde sabit kaldı. Boğaların devreye girmesiyle 250 dolar noktasındaki büyük bir engel de aşıldı ve bu durum, 255 doların üzerinde daha fazla yükseliş için kapıları açtı.

BNB Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Yükseliş ivmesini koruyup 260 doların da üzerine çıkan BNB, son 24 saat içinde hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum’dan (ETH) daha iyi performans göstermiş durumda.

GCM Yatırım Banner

267,9 dolar civarında birkaç haftanın en yüksek seviyesi oluşurken fiyatın şu anda kazançlarını pekiştirdiği ve 256 dolar civarında seyrettiği gözlemleniyor.

Fiyat 300 Dolara Doğru Yol Alabilir

Yeni bir artış olması durumunda, fiyatın 265 dolar seviyesine yakın bir dirençle karşılaşabileceğini, bir sonraki direncin 268 dolar seviyesine yakın olduğunu söyleyen Jindal, bu bölgenin üzerinde net bir hareketin, fiyatı daha da yükseltebileceğini ifade etti.

Bu senaryoda BNB fiyatının 280 doları test edebileceğine ve bu direncin üzerinde bir kapanışın, 300 dolar direncine doğru daha büyük bir artışı başlatabileceğine dikkat çekti.

Düşüş Senaryosundan da Bahsetti

Fiyatın 265 dolar direncini aşamadığı her an, aşağı yönlü bir düzeltme başlatabileceği konusunda da uyaran isim, aşağı yönde ilk ana destek bölgesinin 255 dolar seviyesine yakın olduğu bilgisini verdi.

253 dolar desteğinin altında aşağı yönlü bir kırılma olması durumunda ise fiyatın 245 dolar dolar desteğine doğru düşebileceğini, daha fazla kaybın 238 dolar seviyesine doğru daha büyük bir düşüşü başlatabileceğini sözlerine ekledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.