Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İki Şirketten Peş Peşe Milyonluk Deprem Yardımı Açıklaması

Depremin yaralarını sarmak için çalışmalar sürüyor. Milyonlarca liralık yardım toplanırken Oncosem ile Europen'den de açıklama geldi.
İki Şirketten Peş Peşe Milyonluk Deprem Yardımı Açıklaması
Yorum

Kahramanmaraş, Kilis, Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya ve Adana olmak üzere 10 ilde büyük yıkım yaratan depremler için yardım çalışmaları sürüyor.

Hem kamu kuruluşları hem de özel kurumlar, afet bölgesine destek için kampanyalar yürütürken firmalar da bölgeye yardım duyurularında bulunuyor. Deprem yardımı hakkında bilgilendirmeyi akşam saatlerinde peş peşe yapan Europen ile Oncosem de bu firmalar arasında yer aldı.

Oncosem, ayni yardım açıklarken Europen hem ayni hem nakdi yardım açıkladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) bildirimlerine göre Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, depremzedelerin ihtiyacını karşılamak üzere deprem başlangıcından bu yana toplamda 1.118.976,52 TL tutarında ayni bağış yaptı.

Oncosem’in açıklamasında “Depremde, Kahramanmaraş ve çevre illerde kaybedilen yaşamlar için başsağlığı, süren büyük mücadele için ise umut ve güç diliyoruz” ifadeleri yer aldı.

Europen Endüstri İnşaat Sanayi Anonim Şirketi de bugünkü Yönetim Kurulu kararı ile depremde zarar gören vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli olarak nakdi ve ayni toplam 2.000.000 TL tutarında yardımda bulunulmasına karar verildiğini duyurdu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu