Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hissesi Güçlü Yükselen Teknoloji Şirketinden Büyüme Açıklaması!

Yeni yılın ilk işlem gününde hissesi güçlü yükselen Reeder Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.'den Türkiye genelindeki mağaza sayılarına dair açıklama geldi. Detaylar;
Hissesi Güçlü Yükselen Teknoloji Şirketinden Büyüme Açıklaması!
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da REEDR koduyla işlem gören Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş., ReeDükkan satış mağazalarının sayısını artırarak Türkiye genelindeki büyümesini sürdürüyor.

Şirket, bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde ülke genelindeki mağaza sayısına dair güncel bilgiler verdi.

Açıklamada, perakende satış ve mağazacılık faaliyetlerini yürüten bağlı ortaklık Reeder Elektronik Akademi ve Mağazacılık Ticaret A.Ş.’nin 59 ilde 110 adet ReeDükkan satış mağazası ile faaliyetlerine devam ettiğinin, 2023 yıl sonuna kadar ReeDükkan satış mağazası sayısının 200 adede çıkarmanın hedeflendiğinin daha önceden duyurulduğu hatırlatıldı.

200’üncü ReeDükkan satış mağasının Şırnak’ta Cizre Park AVM’de açıldığı bilgisi verildi.

2023 yılı başında 52 ilde 75 adet ReeDükkan satış mağazası ile tüketicisi ile buluşan markanın, 2023 yılı içerisinde ilave olarak 23 ilde daha faaliyetine başlayan 125 adet ReeDükkan satış mağazası ile 2024 yılı başlangıcı itibarıyla Türkiye genelinde 75 ilde 200 adet ReeDükkan satış mağazası sayısına ulaştığı ifade edildi.

GCM Yatırım Banner

Reeder Elektronik Akademi ve Mağazacılık Ticaret A.Ş.’nin, ürünlerin farklı satış noktalarında da satışa sunulması amacıyla çalışmalarına hızla devam etmekte olduğundan da bahsedildi.

Tüm satış kanallarında ve ReeDükkan’larda satışı gerçekleştirilen ürünlerin çeşitliliğini artırmak için de adımlar atan ve halka arzına 4 milyonun üzerinde yatırımcının katıldığı Reeder Teknoloji’nin halka arz edilen 215.000.000 TL nominal değerli payların tamamının satışı gerçekleşmişti.

REEDR Hisseleri Yılın İlk İşlem Gününde Güçlü Yükseldi

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, günü yüzde 2,06 değer artışıyla 7.624,29 puandan tamamlarken endeksle paralel hareket eden REEDR hisselerinin değeri günlük yüzde 9,9’luk yükselişle 23,7 TL seviyesine çıktı.

REEDR Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Şirketin hisseleri, haftalık grafikte yüzde 16,7’lik yeşil görünümüyle yatırımcılarını güldürürken hisselere aylık bazda bakıldığında ise yüzde 9,2 oranında kırmızı yakmış durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.