Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Haftada Yüzde 40’tan Fazla Kazandıran Altcoin Hedef Büyüttü!

Santiment'in verileri, zincir üstü göstergelerin yükselişe geçmesiyle birlikte Chainlink'in kazançlarını daha da artırabileceğini ortaya koydu. Detaylar;
Haftada Yüzde 40’tan Fazla Kazandıran Altcoin Hedef Büyüttü!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Merkezi olmayan bir blok zinciri olan oracle ağının yerel para birimi Chainlink (LINK), geride kalan ay fiyatını ikiye katladı. Kripto analitik platformu Santiment’in ortaya koyduğu veriler, LINK fiyatının, yükseliş işareti veren zincir üstü göstergelerle kazanımlarını daha da genişletmesinin muhtemel olduğunu ortaya koydu.

Yükselişi Destekleyen LINK Zincir Üstü Ölçümleri

Chainlink’in sosyal medya platformlarındaki bahsedilme oranı X gibi popüler platformlarda artış gösterdi. Piyasa katılımcılarının LINK’e yönelik duyarlılığı, ekosistemdeki tüccarlar arasında aktiflik ve sıcaklık kontrolü görevi gören bir ölçüm olan ağırlıklı duyarlılık ile ölçülmekte.

Santiment’in verilerine göre LINK’in ağırlıklı duyarlılığında bir artış yaşandı ve gösterge 8 Kasım itibarıyla 1,029’a kadar tırmandı.

LINK Duyarlılık Grafiği
Kaynak: Santiment

Kripto varlığın borsalardaki arzı son üç ay içinde azaldı. En güçlü adresler tarafından tutulan arz, borsalardaki arza benzer şekilde 8 Ekim ile 8 Kasım arasında düştü.

Satış baskısındaki azalma, varlığın uzun süreli kazançlarına yardımcı olması açısından önem taşıyor.

GCM Yatırım Banner

Net gerçekleşen kar/zarar göstergesi de 18 Ekim ve 8 Kasım tarihleri arasında karlılıkta büyük artışlar olduğunu kaydetti.

Gerçekleşen kardaki ani artışlar, bir varlıktaki yerel tepe oluşumuyla ilişkilendirilebileceğinden LINK’in muhtemelen yerel zirveye yakın olduğu söylenebilir.

LINK Karlılık Grafiği
Kaynak: Santiment

Bireysel tüccarların birikimindeki artışla LINK’e olan talep artarken kripto varlık gün içinde yüzde 13 civarında yükseliş gösterdi.

LINK Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Haber yazımı itibarıyla piyasa değeriyle en büyük 11. kripto varlık konumundaki LINK’in haftalık getirisi yüzde 40 seviyesini aşmış durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.