Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Günün Kazananları: SHIB ve XMR Kazançlarını Genişletiyor!

Kripto para piyasası, geçen hafta başlayan yıkıcı düşüşün etkisinden kurtulmaya çalışırken bugün bazı altcoinlerin performansı öne çıktı. Detaylar haberde;
Günün Kazananları: SHIB ve XMR Kazançlarını Genişletiyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasasının geneline bugün de kırmızı renk hakim görünüyor. Çoğu kripto para birimi henüz düşüş trendi içinden çıkamazken, Shiba Inu (SHIB) ve Monero (XMR) gibi bazı altcoinler ise piyasa geneline kıyasla olumlu tablo çiziyor.

Meme tabanlı kripto para birimi Shiba Inu, Pazartesi günü art arda üçüncü gün yükselirken, geçen haftanın düşük seviyelerinden uzaklaşmaya devam ediyor.

Monero da benzer biçimde üç gün üst üste yükseliş yaşarken, haftaya iyi bir başlangıç yapmış oldu.

Shiba Inu (SHIB) Güçlü Duruyor

SHIB, art arda üçüncü kez yükselirken haftaya yeşil renkte girdi. Pazar günkü 0.00000848 dolarlık düşük seviyenin ardından, SHIB/USD bugün erken saatlerde 0.00000875 dolarlık gün içi en yüksek seviyesine yükseldi.

Hareket, tokenın Haziran ayından bu yana en zayıf noktası olan geçen haftanın en düşük seviyesi 0.00000800 dolardan daha da uzaklaşmasını sağladı.

GCM Yatırım Banner

Grafiğe bakıldığında, kripto para birimi önemli bir direnç seviyesine yaklaşırken, fiyat belirsizliği arttıkça SHIB önceki yüksek seviyelerinden biraz geri çekilmiş görünüyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Shiba Inu, haber yazımı esnasında bugünün zirvesinin ve 0.000008800 dolar seviyesinin altında olan 0.000008600 dolar civarında işlem görüyor.

Bu, göreceli güç endeksinin (RSI) 43.00 değerindeki kendi direnç noktasıyla çarpışması, ancak kırılmaması nedeniyle geliyor.

Monero (XMR) 150 Dolara Gidebilir!

XMR, yakın tarihli boğa koşusunu uzattığı için Pazartesi günü tırmanan bir başka kayda değer token oldu. XMR/USD, haftaya başlamak için art arda üçüncü güne yükselişle girdi ve bu süreçte 145.97 dolara ulaştı.

Pazartesi günkü hareket, Monero’nun en son geçen Cumartesi günü vurduğu 140 dolarlık son destek noktasından uzaklaşmaya devam etmesiyle geldi.

Bugünkü yükselişin bir sonucu olarak, 14 günlük RSI şu anda 53.00 noktasında bir direnç etrafında geziniyor ve bu, daha fazla yükseliş hareketini engelleyen bir bariyer gibi görünüyor.

Bu bölgenin kırılması durumunda, XMR boğalarının hedefi muhtemelen tokenin geçen haftaki ABD Merkez Bankası faiz oranı kararından önce işlem gördüğü 150 dolar seviyesi olacaktır.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

XMR/USD, haber yazımı esnasında Pazar gününün en düşük seviyesi olan 143 dolardan yüzde 1.42 daha yüksek olan 145.25 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.