Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

GESAN ve Derlüks Yatırım’dan Güncel Haberler

Girişim Elektrik ihalede birinci olduğunu, Derlüks Yatırım ise sermaye artırımı başvurusu hakkında açıklama yaptı. Detaylar haberde...
GESAN ve Derlüks Yatırım’dan Güncel Haberler
Son Güncelleme: 

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret Sanayi A.Ş., ihale sonucu, Derlüks Yatırım Holding A.Ş. ise sermaye artırımı hakkında Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulundu.

Girişim Elektrik tarafından yapılan açıklamada, şirketin GBB Enerji A.Ş. tarafından gerçekleştirilen, trafo ve elektrik malzemeleri alımı konulu ihaleye katıldığı ifade edildi.

Söz konusu ihalede en avantajlı fiyatın verildiği ve birinci olduğu aktarıldı. İhalede teklif edilen toplam bedelin KDV hariç 9.092.300 TL olduğu bildirildi.

Girişim Elektrik Grafiği Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin (GESAN) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 12.00 itibarıyla en yüksek 83.2’yi en düşük ise 83’ü gördü. Hisseler saat 12.04 itibarıyla yüzde 1.66’lık düşüşle 83.10’dan işlem gördü.

Derlüks Yatırım’dan SPK’ya Başvuru

Derlüks Yatırım ise 300.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı içinde, 75.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin yüzde 66,67 oranında (50.000.000 TL tutarında) artırılarak 125.000.000 TL’ye çıkarılması için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvuruda bulunduğunu açıkladı.

MANŞET HABER
Döviz ve Borsa Kazançlarına Vergi Artırımı İddiası

Şirket başvurunun henüz onaylanmadığını kaydetti.

Derlüks Yatırım Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin (DERHL) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 12.00 itibarıyla en yüksek 5.15’i, en düşük ise 5.13’ü gördü. Saat 12.04 itibarıyla yüzde 0.58’lik düşüş ile 5.15’den işlem gördü.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu