Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Personel Alımı Duyurusu

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak yaptığı paylaşımla 11 bin 455 sözleşmeli personel alımı yapılacağını bildirdi. Detaylar haberin içerisinde;
Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Personel Alımı Duyurusu
HABER GİRİŞ

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak bugün resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla 11 bin 455 sözleşmeli personelin alınacağını duyurdu. Bak paylaşımında, “11 bin 455 yeni yol arkadaşımızla Gençlik ve Spor Bakanlığı ailemize güç katmaya hazırlanıyoruz!” ifadelerini kullandı.

Bakan Bak açıklamasında, personel alımına ilişkin detayların en kısa sürede Resmi Gazete ve gsb.gov.tr olan internet siteleri üzerinden bildirileceğini kaydetti.

Bakanlık merkez ve taşra teşkilat birimlerinde istihdam edilmek üzere 4 bin 138 destek personeli, 3 bin 622 koruma ve güvenlik görevlisi, 3 bin 295 büro personeli, 400 de psikolog alınacağı açıklandı.

Osman Aşkın Bak Personel Alımı Paylaşımı
KAYNAK: TWİTTER

Gençlik ve Spor Bakanlığı yaptığı yazılı açıklamada büro personeli, psikolog ve destek personeli (temizlik) için başvuruların 28 Ağustos-1 Eylül, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli (bakım-onarım) içinse 28 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında yapılacağını bildirdi.

Personel adaylarının başvurularını Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından e-Devlet üzerinden Gençlik ve Spor Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden elektronik ortamda yapacağı kaydedildi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.