Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alımına Başladı

Garanti BBVA, öncelikle SEGEM ve BES belgesi olanlar tercih edilmek üzere müşteri danışmanı alımı ilanı açtı.
Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alımına Başladı
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME

Son dönemde gelen vergi artışları ve zamlar daha yüksek enflasyonun habercisi niteliğinde. Bir yandan hanehalkı her geçen gün ağırlaşan yaşam koşullarından şikayet ederken, diğer yandan sanayiciler başta olmak üzere iş dünyası temsilcileri 11.402 liraya yükseltilen asgari ücretten memnun değiller.

Önümüzdeki dönemde işsizliğin artacağına dair beklentiler başlarken, ekonomik koşulların zorlaştığı şu günlerde Garanti BBVA’nın personel alımı yapacağı bildirildi.

Banka Erzurum, Batman, Antalya ve İstanbul’da olmak üzere müşteri danışmanı alımı için ilana çıktı.

SEGEM, (Sigortacılık Eğitim Merkezi) ile BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) belgesi olanların öncelikli tercih edileceği söylendi.

Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirmek başta olmak üzere aranan kriterler şu şekilde sıralandı:

GCM Yatırım Banner
  •  Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunmak.
  • Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapmak.
  • Gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve satış sonrası hizmetleri sunmak.
  • Sahip olduğu sertifikalara göre hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirmek.
  • Yeni müşteri kazanımı hedefi doğrultusunda potansiyel müşterileri bankamıza kazandırmak ve bankaya bağlılıklarını korumak.
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.