Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Fenomen İsim: Bu Altcoin Aralık Ortasına Kadar 2 Katına Çıkacak

Kripto para piyasasının popüler analisti, meme tabanlı kripto para birimi Shiba Inu için Aralık ayının ortasına kadar iki kat yükseliş beklediğini söyledi. Detaylar;
Fenomen İsim: Bu Altcoin Aralık Ortasına Kadar 2 Katına Çıkacak
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasasında kimi zaman sert yükseliş hareketleriyle ses getiren meme tabanlı kripto para birimlerinin önde gelenlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), son günlerin de en hızlı çıkış yapan altcoinleri arasında yer alıyor.

Özellikle altcoin tahminleriyle tanınan popüler kripto analisti Captain Faibik de bu kez SHIB fiyatına ilişkin tahminlerini daha fazla detaylandırdı ve kripto para biriminin Aralık ortasına kadar hangi seviyede olabileceğinden bahsetti.

“SHIB için Yükseliş Sertleşecek” Beklentisi

Sosyal medya platformu X hesabı üzerinden analizini paylaşan Faibik’e göre SHIB 0,00000839 dolar fiyat seviyesine yakın bir trend çizgisini geçti. Bu veriler nedeniyle kripto varlığının önemli bir yeniden testten geçtiğine inanan isim, yeniden testin başarılı olması halinde tokenın Aralık ortasına kadar 2 kata ulaşabilecek bir yükseliş rallisi yaşayabileceğini vurguladı.

Analist, 2 kat fiyat artışının tokenı 0,00001678 dolar seviyesine kadar çıkarabileceğini vurguladı.

CryptoFaibik SHIB Tahmini
Kaynak: X / @CryptoFaibik

Bununla birlikte, X gönderisindeki grafiğe dikkatli bir şekilde bakıldığında, bu yeniden testin başarılı olmasının ne derece zorlu olacağı ortaya çıkıyor.

GCM Yatırım Banner

Shiba Inu’nun fiyatı, Mayıs 2022’den bu yana yalnızca bir kez 0,000016 dolar seviyesini aşabildi. Söz konusu hareket, Ağustos 2022’de meydana gelen ani artış sırasında oldu.

Aralık Ayına Kadar Kripto Fiyatının Algoritma Tahmini

Son zamanlarda, kripto analitik şirketi CoinCodex’in fiyat algoritması tahmini de Aralık ayına kadar token için bir yükseliş görünümü öngördü.

Tahmine göre, Shiba Inu’nun fiyatı 11 Aralık’a kadar 0,0000095 dolara ulaşacak ve bu da tahmin anındaki fiyatından yüzde 10‘luk bir artışa işaret ediyor.

Uzmanlar, ek balinaların ve düzenli yatırımcıların token piyasasına katılma olasılığı göz önüne alındığında, bu tahminin gerçekleşmesinin daha olası hale geldiğini belirtiyor.

SHIB fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0.000008504 dolardan işlem görüyor. Altcoin, yatırımcılarına haftalıkta yüzde 4, aylık bazda ise yüzde 19’un üzerinde getiri sağlamış durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın