Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Europower Enerji 1,3 Milyon Dolarlık İhale Aldı

Borsa İstanbul'da EUPWR hisse koduyla işlem gören Europower Enerji, beton köşk ve hücre alımı ihalesini kazandığını KAP üzerinden bildirdi. İşte detaylar;
Europower Enerji 1,3 Milyon Dolarlık İhale Aldı
Son Güncelleme: 
Yorum

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.’den büyük bir ihale kazandığını açıkladı.

Paylaştığı bildiride Europower, 28 Temmuz’da Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından gerçekleştirilen ‘’SEDAŞ-DAM-103-23-442 İKN 4.GRUP BETON KÖŞK VE HÜCRE ALIMI” konulu ihaleye katıldığını anımsattı.

İhaleye katıldığını 28 Temmuz 2023’te KAP üzerinden duyurduğuna işaret eden şirket, ihalede en avantajlı fiyatı vererek 1. olduğuna dikkat çekti.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından Europower’a işin uhdelerine kaldığına dair komisyon karar yazısı ve 01 Eylül 2023 tarihinde imzalanmak üzere sözleşme daveti iletildiği kaydedildi.

KAP açıklamasında, sözleşme bedelinin Katma Değer Vergisi (KDV) hariç 1.339.000 dolar olduğunun bilgisi verildi. Güncel baz USD/TL kuru ile hesaplandığında sözleşmenin toplam bedelinin KDV hariç 35.644.180 Türk Lirası olduğu vurgulandı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu