Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Europower ve Burçelik’ten Güncel Haberler

Europower Enerji ihalede verdiği teklif ile birinci olduğunu açıklarken, Burçelik Bursa milyon dolarlık anlaşmasını duyurdu. Detaylar haberde...
Europower ve Burçelik’ten Güncel Haberler
HABER GİRİŞ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ihale sonucu hakkında Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayi A.Ş. ise Ahen Maden Sanayi ve Tic.A.Ş. sözleşmesine yönelik Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulundu.

Europower, Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından gerçekleştiren ihaleye katıldığını duyurdu. Şirket, ‘Sedaş-Dam-103-23-442 İkn 4.Grup Beton Köşk Ve Hücre Alımı” konulu ihaleye en avantajlı fiyatı verdiğini duyurdu.

Söz konusu ihalenin bedelinin KDV hariç 1.4950.000 dolar olduğu bildirildi.

Burçelik’ten 1,7 Milyon Dolarlık Anlaşma

Burçelik Bursa ise Ahen Maden Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile sözleşme imzaladığını açıkladı. Sözleşmenin ” DAP GÜBRE TESİSİ Konveyör Galerisi 1. Etap ve İlgili Ekipmanların kurulum, montaj, işletmeye alma, test ve teslimatına ilişkin olduğu kaydedildi.

Şirket anlaşmanın 1.750.000 dolar olduğunu duyurdu. Garanti edilen montaj bitim tarihi, sözleşme yürürlülük tarihinden itibaren 9 ay olduğu bildirildi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın