Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ethereum 2.0’da Kilitli Varlık Sayısı Tüm Zamanların En Yükseğine Ulaştı

Ethereum 2.0 sözleşmesi ile kilitlenen varlıkların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.. Sözleşme kapsamındaki ETH’ler 6.7 milyona ulaştı.
Ethereum 2.0’da Kilitli Varlık Sayısı Tüm Zamanların En Yükseğine Ulaştı
Son Güncelleme: 
Yorum

Glassnode verileri yatırımcıların varlıklarını Ethereum 2.0 sözleşmesine yatırmaya devam ettiğini gösteriyor. Artan ilgi ile beraber ağda kilitlenen ETH miktarı tarihin en yüksek seviyesine ulaştı.

Ayrıca, merkezi kripto borsalarındaki ETH bakiyeleri düşmeye devam ediyor ve sıfır olmayan ETH adreslerinin sayısı yeni bir tarihi zirveye ulaştı.

ETH 2.0 kilitli varlık miktarı
Kaynak: Glassnode

Son bilgiler eşliğinde Ethereum 2.0 depozito sözleşmesinde kilitlenen ETH’nin toplam değeri 6.727.938 ETH’a ulaştı. Bu 22 milyar doların üzerinde bir değer olduğu anlamına geliyor. Doğrulayıcılar, Ethereum’u ETH 2.0 sözleşmesine taşımaya devam ediyor ve toplam Ethereum arzının neredeyse yüzde 9’u burada bulunuyor.

Glassnode tarafından paylaşılan bir başka veriye göre, ETH döviz mevduatları toplam 701.595 ile 7 ayın en düşük seviyesine ulaştı. Diğer yandan sıfır olmayan ETH adreslerinin sayısı çok yüksek seviyelere ulaştı ve yeni kullanıcılar Ethereum ekosistemine katılmaya devam ediyor.

Kripto para biriminin fiyatı geçtiğimiz günlerde 3.000 doların üzerine çıktı. An itibariyle ETH, 3.200 dolar seviyesinden işlem görüyor. Son veriler kripto paranın 3.300 doların üzerine çıkmak istediğini gösteriyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%