Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

ETH ya da SOL Değil! Uzman “Bu Altcoin Yüzde 70 Patlayacak” Dedi!

Geçen haftanın en iyi fiyat performansı gösteren önde gelen altcoinlerinden biri olan ADA için uzmanların beklentileri büyük! Cardano fiyatını neler bekliyor?
ETH ya da SOL Değil! Uzman “Bu Altcoin Yüzde 70 Patlayacak” Dedi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Önde gelen kripto para birimlerinin çoğunun değeri, geçen hafta ve son günlerde önemli ölçüde düşüş yaşarken, kripto marketin küresel piyasa değeri günlük yüzde 4’lük düşüşle şu sıralar yaklaşık 2,2 trilyon dolar seviyesinde seyrediyor.

Pazardaki düşüş trendi hızlanmadan önce haftalık bazda yeşil renk veren ender altcoinler arasında yer alan Cardano (ADA) ise bugün yaşanan düşüşe rağmen ilk 10 kripto varlık içinde haftalıkta hala en iyi performansa sahip olan coin olarak görünüyor.

ADA’nın Parlama Zamanı Geliyor mu?

Pek çok analistin radarında olan ADA için ortaya konulan analizler ve tahminler, yakın gelecekte altcoinden çok daha önemli kazançlar beklendiğini ortaya koyuyor.

ADA için büyük yükseliş beklentisi içinde olan isimlerin başında popüler kripto analisti Captain Faibik geliyor.

Crypto Faibik, ADA'dan Patlama Bekliyor
Kaynak: X / @CryptoFaibik

Analist, yakın zamanlı paylaşımında, ADA’nın alçalan takoz kırılımının uzun bir konsolidasyonun ardından nihayet doğrulandığını ve bunun da kartlarda yüzde 70’lik bir ralli olabileceği anlamına geldiğini öne sürdü.

GCM Yatırım Banner

Bir diğer X kullanıcısı ForceGlobal ise önümüzdeki aylarda meme coin anlatısından, yüksek değerli altcoinlere büyük bir kayma olabileceğini düşündüğünü dile getirdi.

Analist, bunun ADA’nın fiyatında büyük bir dalgalanmaya ve 2025’in başında neredeyse 3 dolara kadar nihai bir fiyat patlamasına yol açabileceği sonucuna vardı.

Bazı önemli göstergelerin de Cardano’nun yerel tokenının kısa vadede gerçekten de yükselişe hazır olabileceğini gösterdiğine dikkat çekiliyor.

Fiyat hareketlerinin hızını ve değişimini ölçen göreceli güç endeksinin (RSI) son zamanlarda nispeten düşük ve şu anda 51 seviyesinde bulunduğunu belirten uzmanlar, 0 ile 100 arasında değişen bu ölçümde 70’in üzerindeki oranın olası bir düzeltmenin sinyalini verdiğini hatırlatıyor.

ADA Geliştirilme Derecesinde Yüksek Sıralarda Yer Alıyor
Kaynak: Santiment

Öte yandan kripto analitik platformu Santiment, ADA’nın geliştirilme sıklığı açısından ilk 10 kripto para arasında yer aldığını bildirdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın