Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan’dan Yeni Anayasa Hakkında İpucu Geldi: Eşcinsel Evlilik!

Erdoğan, materyalist ideolojilerin sosyal açıdan kişileri felakete sürüklediğine dikkat çekerek gündeme ilişkin konuları ele aldı. İşte detaylar;
Erdoğan’dan Yeni Anayasa Hakkında İpucu Geldi: Eşcinsel Evlilik!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Ankara’da İlçe Müftüleri İstişare Toplantısı’na katılarak açıklamalarda bulundu. Erdoğan müftülere yönelik yaptığı konuşmada, “Ailenin korunmasından eğitim politikalarına kadar pek çok konuyu ele alacaksınız.” dedi.

Müftülerin 14 asırlık geleneği yaşatmak ve yeni nesillere aktarmakla mükellef olduğunu belirten Erdoğan, materyalizmin tüm insanlığı esir aldığına dikkat çekti. Materyalist ideolojilerin sosyal açıdan kişileri felakete sürüklediğini öne sürdü.

“Batılı Ülkelerin Sicilini Kadına Şiddet ve Çocuklara Yönelik Suçlar Kirletiyor”

Batı ülkelerini işaret eden Erdoğan; uyuşturucu, kadına şiddet ve çocuklara yönelik suçların yaygın olarak en çok bu ülkelerde görüldüğünü ve sicillerinin kabarık olduğunu kaydetti. Bu durum için şimdiden hareket geçerek önlem alınması gerektiğini savundu.

Önümüzdeki dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) sunulacak olan anayasa değişikliğine de değinen Erdoğan, aile kurumunun önemini yitirmeye başladığını belirtti. Sapıklık ve çarpık ilişkilerin bilinçli şekilde özendirildiğini vurgulayarak şöyle konuştu;

“Önümüzdeki dönemde adımını atacağımız anayasa değişikliğiyle aile müessesini korumayı hedefliyoruz. Meksika’da tamamıyla bu sapkın süreç yasal olarak zemine oturtulmuş. Ülkemizde de çalışmayı yürütenler var mı? Var. Ama bu çalışmaların karşısında bizler sonuna kadar dimdik duracağız ve bu Müslüman topluluğu birilerine yedirmeyeceğiz.”

GCM Yatırım Banner

Toplum Birkaç Marjinalin Oyuncağı Haline Geldi

Söz konusu cümleleri ile Meksika’da tamamen yasallaşan eşcinsel evliliklere atıfta bulunan Erdoğan, bu durumun sapıklık, ahlaksızlık ve çarpık ilişkiler bilinçli şekilde özendirilmek olduğunu söyleyerek ülkeyi sert bir şekilde eleştirdi.

Toplumun birkaç marjinalin oyuncağı haline dönüştüğünü dile getiren Erdoğan, insanı diğer varlıklardan ayıran değerlerin küresel güçlerin desteği ile yok edildiğini kaydetti.

Anayasadaki yeni değişiklik önerisi ile bir yandan başörtüsüne anayasal güvence kazanacağı diğer yandan da aile müessesinin korunacağına dikkat çeken Erdoğan, “İnşallah TBMM’deki akıl, vicdan ve feraset sahibi tüm milletvekillerimizin güçlü desteğiyle bu hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum.” dedi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.