Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Erdoğan: Türkiye’nin Ne Dediğine Tüm Dünya Bakıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin Filistin davasına destek verdiğini ve bunun devam edeceğini söyledi. Detaylar haberde...
Erdoğan: Türkiye’nin Ne Dediğine Tüm Dünya Bakıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail-Filistin savaşı hakkında konuşarak Türkiye’nin haklı Filistin davasına tam desteğini sürdürdüğünü söyledi. Tarihsel sorumluluğun bilincinde olunduğu ve buna uygun hareket edildiğini dile getirdi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Erdoğan, “Niyetimiz halis olduğu için ortaya koyduğumuz tezlerin haklılığına itibar da o derecede artıyor. İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi Ortak Zirvesi’nde de yine bu itibarın sonuçlarını gördük. Zirvenin sonuç bildirgesini bizim önerilerimiz ve tezlerimiz şekillendirdi.” dedi.

Hemen her konuda Türkiye’nin ne dediğine tüm dünyanın baktığını dile getiren Erdoğan, milletten alınan güçle Türkiye’nin itibarına yakışır çıkışlar yapıldığını söyledi.

Erdoğan, “Bizim sesimizin gür olmasının temel dayanağı, arkamızda dimdik duran milletimizin güveni ve sarsılmaz desteğidir. Biz bu millete bir söz verdik, dikleşmeden dik duracağız dedik. Bu ülkenin ve kardeşlerinin itibarını, onurunu asla yere düşürmeyiz; her yerde en güçlü biçimde savunuruz, savunmaya da devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

MANŞET HABER
Döviz ve Borsa Kazançlarına Vergi Artırımı İddiası

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu