Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan: Enflasyon Sorunlarını Giderecek Adımları Atıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda enflasyon ve emekliler hakkında konuştu. Detaylar haberde...
Erdoğan: Enflasyon Sorunlarını Giderecek Adımları Atıyoruz
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezindeki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Enflasyon, emeklilerin sorunu ve emlak piyasası hakkında konuştu.

Erdoğan, enflasyonun çıkardığı sorunları giderecek adımları attıklarını belirtti. Alınan tedbirlerin olumlu sonuçlarını gördüklerini kaydetti. Emlak ve kira piyasası yakında dengeye kavuşacağını kaydetti.

Bunun yanında emeklilerin serzenişlerinin farkında olduklarını ve yıl sonuna kadar gerekli adımları atılacağını belirtti.

“Emlak Piyasası Yakında Dengeye Kavuşacak”

Emlak piyasasındaki sorunlar hakkında konuşan Erdoğan, yakında dengeye kavuşacağını kaydetti. Ayrıca otomobil piyasasının da yavaş yavaş düşüşe geçtiğini aktardı. Fahiş fiyat balonu söndükçe vatandaşların rahatlayacağını söyledi.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremlere değinen Erdoğan, depremlerin unutulmasına asla izin verilmeyeceğini kaydetti.

GCM Yatırım Banner

Depremden etkilenen her vatandaşın maddi kaybını yerine koyana kadar durmadan çalışacaklarını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Mayıs’ta gerçekleşen seçimlere yönelik konuşarak “Yaklaşık 3 ay önce ülkemiz tarihinin en kritik seçimlerinden birini suhuletle gerçekleştirdik. Bir 5 sene daha ülkemize hizmet etme şerefine nail olduk. Seçimler aylar önce neticelenmesine rağmen 28 Mayıs’ın Türk siyasetindeki artçı sarsıntıları halen devam ediyor. Muhalefet cenahında hemen her gün yeni bir skandal patlak veriyor.” dedi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.