Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Enerji Şirketinin Hisseleri Milyon Dolarlık Proje ile Yükselişte

Hisseleri yatırımcıya kazandıran enerji şirketi milyon dolarlık güneş enerji santrali projesinin kabul edildiğini ve devreye alındığını duyurdu. Detaylar haberde...
Enerji Şirketinin Hisseleri Milyon Dolarlık Proje ile Yükselişte
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

2023’ün Mayıs ayında halka arz olan CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş, yeni iş ilişkilerini ve güneş enerji santrali projeleri hakkında açıklamalarını sürdürüyor. Şirket bugün sabah saatlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden güneş enerjisi santrali (GES) projesinin kabul edilmesi ile ilgili açıklamada bulundu.

CW Enerji, yurt içinde yerleşik bir müşterisi ile bugün GES projesi kapsamında anlaşma yapıldığını duyurdu.

Söz konusu anlaşmanın bedeli KDV hariç 1 milyon 999 bin 999 dolar olduğu aktarıldı. Bahsi geçen projeni ilgili resmi kurum tarafından kabulünü yapıldığı ve devreye alındığı aktarıldı.

CWENE Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

CW Enerji’nin borsada işlem gören (CWENE) kodlu hisselerine göz attığımızda dün kapanışı 337,75 TL’den yapan hisseler bugün açılışı 342 TL’den yaptı.

Bugüne yüzde 3,03  ile yükseliş ile başlayan hisseler yazım sırasında 348 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner

CWENE hisseleri aylık bazda yüzde 22’den, haftalık bazda ise yüzde 5’den fazla kazandırdı. Hisseler geçen yıl 108,60 TL’den işlem görmeye başlamıştı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.